Sztuczka

ktoś pluje jadem w wiersze

nie płaczą

bo z każdej kropli jadu

tworzy się wosk

nie można podpalić

 

bowiem nie jest świecą

nie rozjaśni ciemności

Średnia ocena: 3.3  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (5)

  • TseCylia 9 miesięcy temu

    Świetna sztuczka:)

  • Adin dwa tri 9 miesięcy temu

    Grafomanko do nogi!!!

  • zingara 9 miesięcy temu

    Dzięki Eluś

  • o nim pseud 9 miesięcy temu

    To jest przepiękne, cudowne, miód malina... Aż dziw bierze, że tak mało chwalących. Zapewne zazdroszczą...

  • Adin dwa tri 9 miesięcy temu

    xD xD

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania