Sztuczka
ktoś pluje jadem w wiersze
nie płaczą
bo z każdej kropli jadu
tworzy się wosk
nie można podpalić
bowiem nie jest świecą
nie rozjaśni ciemności
ktoś pluje jadem w wiersze
nie płaczą
bo z każdej kropli jadu
tworzy się wosk
nie można podpalić
bowiem nie jest świecą
nie rozjaśni ciemności
Komentarze (5)
Świetna sztuczka:)
Grafomanko do nogi!!!
Dzięki Eluś
To jest przepiękne, cudowne, miód malina... Aż dziw bierze, że tak mało chwalących. Zapewne zazdroszczą...
xD xD
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania