Szukając szczęścia
Odejść od nieszczęść
To bardzo trudna sprawa
Bo na drodze jest dużo przekleństw
Czeka długa wyprawa
Już długo szukam
Uważam, że to bezsensowne
Próbuję nadal
Nie raniąc innych, bo uczucia są kosztowne
Próbuję znaleźć szczęście
Choć czuję, że nie istnieje
Muszę szukać dalej
Bo czarnej sukni nie odzieje
Udało mi się, znalazłam szczęście
Ostatni wniosek, który mam do przekazania
Nie przejmuj się innymi
Bo nie będzie nic innego, niż łez wylewania
Ludzie to pijawki
Owiną się wokół Ciebie
Wyssą życie
I będziesz sama chodzić po świecie, nie tylko o świcie
Komentarze (3)
Wow ^^ Świetne naprawdę świetne. Tylko uważam że końcówka jest najbardziej dramatyczna :) Ludzie to pijawki jest w tym racja ale jeżeli pozwalamy im pić to bedą to dalej robili ale jeżeli zobaczymy i zwrócimy uwagę powiedzą ''Jednak mu czoła teraz nie stawie ''. Od nieszczęść nie zawsze można odejść ale można z nimi żyć, bo nie łatwo czasem je z pamięci zmyć. Szczęście jest czasem blisko ale nie gdy mamy wszystko. Ludzie bogaci mają wszystko co chcą ale nie wiedza kim są :) Daję ci pięć i zwiększam do pisania twą chęć :)
Zgadzam się z Tobą :)
Twój wiersz mi również się podoba. Sens i przesłanie jest dobre. Zostawiam 5 :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania