Szybkie safari
jutro szpital a w nim ja
w piżamie w stylu ha ha ha
zupka niby z kalafiora
lecz ucieka z niej połowa
w środę ważna sprawa no i cóż
za godzinę wracam już
po zabiegu wnet jak z bata
wrócę do normalnego świata
na kolację zjem schabowe
i odłożę te głupoty
Takie głupoty …. Wybaczcie
Komentarze (4)
Udanego zabiegu, zingara. Dużo zdrówka...
Dzięki wielkie
Szybko wracaj z białych salek! Zdrowia i powodzenia !
Buziol:)
Dzięki dziewczyny :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania