Nie o wartość literacką biega, ale o mnogość dzieł. Kiedyś bardzo mi się podobał wiersz o rudej, piękny i oryginalny, przeczytałam kilka razy i dziś pamiętam, że o rudej był i że oryginalny. Znanych dzieła też mi z pamięci ulatują, trzeba stale je odświeżać, a bo człek ma tyle czasu? ¯\_(ツ)_/¯
Słone Paluszki↔Po pierwsze→klamra 1 i zaś ostatniego wersu, z tym nadzianiem. Można sobie od razu wyobrazić. To nawet ukochany do ukochanej tak by mógł, mając na wstępie nadzieję,
że jest nadziana miłością do niego:)↔Rytm zachowany↔Pozdrawiam😭:)
Komentarze (21)
spoczko wierszyk, niewysilony i zabawny
Dzięki!
Ładny rym składany: 'święto - wiem to', zabawnie Ci wyszło, ale nie wiem, jaki wiersz czy piosenkę strawestowałaś ¯\_(ツ)_/¯
https://www.opowi.pl/lstyl61-wyznanie-czytelniku-odgadnij-a90467/
Paluszek
Aha, coś kojarzyłam, ale wiersz trzeba wiele razy przeczytać, żeby go zapamiętać ( • ᴗ - ) ✧
Szpilka
No, nie było to dzieło sztuki (haha), więc zapomnienie mnie nie dziwi :]
Dzięki!!!
Paluszek
Nie o wartość literacką biega, ale o mnogość dzieł. Kiedyś bardzo mi się podobał wiersz o rudej, piękny i oryginalny, przeczytałam kilka razy i dziś pamiętam, że o rudej był i że oryginalny. Znanych dzieła też mi z pamięci ulatują, trzeba stale je odświeżać, a bo człek ma tyle czasu? ¯\_(ツ)_/¯
😊
Podoba mi się😃
Jedynie z trzeciego wersu wyrzuciłbym zaimek. Moim zdaniem nic nie wnosi.
To muszę coś innego wstawić, bo musi być równo i pod linijkę.
Dzięki!
Ta piosenka jest w podobnym klimacie
https://www.youtube.com/watch?v=iwWbAxQGmKc
👍
Łeeeee, nikt nie powiedział, że się źle wkleiło, a na telefonie nie widać!
Nie można na nikogo liczyć
Słone Paluszki↔Chciałem przeczytać, ale tekst w defensywie??↔Pozdrawiam😃:)
Dekaos Dondi
Kiedyś wstawię ponownie.
Muszę tylko nanieść zmiany kosmetyczne, bo mnie pegasus trolluje😭
Pozdrawiam!
Dobra, jest jak jest, ciut poprawione.
Słone Paluszki↔Po pierwsze→klamra 1 i zaś ostatniego wersu, z tym nadzianiem. Można sobie od razu wyobrazić. To nawet ukochany do ukochanej tak by mógł, mając na wstępie nadzieję,
że jest nadziana miłością do niego:)↔Rytm zachowany↔Pozdrawiam😭:)
Dekaos Dondi
Tu nie ma miłości. Jest za to czysta kalkulacja, a peelka to perfidna materialistka, co ukradła brzozie listka (haha).
Dziękuję za poszukiwanie ulotnej liryki, której skradziono główną rolę w tym spektaklu.
Pozdrawiam.
P.S↔Domniemam – lecz nie wiem czy słusznie, że z ocen – ścieka syrop klonowy😭:)
Oceny...
O, ceny!
Było drogo, niesympatycznie, obsługa nie obsługująca, no nie kryli swego oburzenia.
:)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania