tadam!
gołębie zdychają, sypią się
w rękawach, a ty? znikniesz.
w oczach. mgnieniem
byłeś. rozpływasz grą świateł,
a ja? mam iluzję, jeszcze
trochę. trochę niemożliwości.
gołębie zdychają, sypią się
w rękawach, a ty? znikniesz.
w oczach. mgnieniem
byłeś. rozpływasz grą świateł,
a ja? mam iluzję, jeszcze
trochę. trochę niemożliwości.
Komentarze (12)
Rozpad relacji... Boląco.
Dla obu stron zawsze, nawet, jeśli jedna myśli że tak nie jest...
Smutno i krótko.
Niekoniecznie, albo inaczej... nie tylko.
Wiem, że można go tak czytać, pewnie to nawet pierwsza rzecz jaką przychodzi na myśl.
Chyba Cię nie zaskoczę jak napiszę, że pisałam go z innym zamiarem - przecież to nie pierwszy raz u mnie.
Znaczy tak: jest o rozpadzie relacji, ale nie z człowiekiem.
Znaczy: jest też o tym co napisałeś, skoro tak go czytasz. To tylko dodaje mu wartości.
Dziękuję.
a jakby rozpływasz się grą świateł? bo blisko siebie ''znikasz, znikniesz''
Ogólnie bardzo dobry okruch poetycki... 6
Tak. Tak będzie lepiej, zmieniam.
Dziękuję bardzo :)
Dobre wiersze mają to do siebie, że każdy odczytuje je inaczej. Są gotowymi projektami obrazów. Twój wiersz odczytałem tak: Gołębie zdychają. Sypią się pióra z rękawów. Ja także zniknę w oka mgnieniu. Byłem, rozpływałem się w grze świateł, w iluzji niemożliwości.
Bardzo mi się podoba. Aż chciało by się dopisać ciąg dalszy.
Dziękuję pięknie :)
No to jeśli tylko masz ochotę - dopisz.
Chętnie przeczytałabym ciąg dalszy, tym bardziej ten nie z mojej ręki :)
Tytuł już podkreśla jakiś sukces i nadaje wersom ciąg przemijania, ale wciąż jesteśmy otwarci na chwilę.
Coś było, ale już odeszło. Może niemożliwe stanie się możliwe... kiedyś?
Miłego
Ooo i takie komentarze potęgują to co w wierszu zapisane. Dziękuję :)
...
to one w chwilch...
prowadzą mnie za rękę
w inne wymiary
tutaj są nie tylko lustra
...
Pozdrawiam serdecznie
Miłego dnia
Dobrze było przeczytać...
Dziękuję andrew i wzajemnie.
Ekstra. A przerzutnia po mistrzowsku zagrała, jak i podwójne możliwości czytania (wg klucza wersów, bądź zdań). Bardzo to lubię.
Pozdr.
Dziękuję :)
Ostatnio właśnie przerzutnią się bawię i podoba mi się to co z tego wychodzi.
Dobrej nocy.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania