.
.Autor: Noren72Czytano 396 razyData dodania: 23.03.2016
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 2
Zaloguj się, aby ocenić10
Bardzo ładny, nostalgiczny wiersz. No i fajnie, że tym razem bardziej się rozpisałeś :) Zostawiam 5.
piękne, 5 :)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (2)
Bardzo ładny, nostalgiczny wiersz. No i fajnie, że tym razem bardziej się rozpisałeś :) Zostawiam 5.
piękne, 5 :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania