Tak musiało być - piosenka.
Skoro życie, to suma przypadków
To, czemu każdy z nich
Prowadzi na do upadku?
Jedni szybko spadną, w głąb
Otchłani zapomnienia
W jednych stopniowo
Czas zabija, złudzenia
A my przyparci do muru
Przygnieceni nawałem zwykłych spraw
Powoli w sercu tłumimy
Smutek i żal...
Przecież tak musiało, być
Od wieków przecież tak jest,
Że ktoś ginie, by ktoś mógł żyć
Wdech i wydech
To wszystko, na co nas stać
I tak powoli przemijamy
Jak cienie wśród szumu traw
Ot, tak.
Skoro życie, to sztuka upadków
To, czemu żaden z nich
Nie poprowadzi nas na szczyt?
Tylko stopniowo niektórych prowadzi
W ciemność, w której diabeł tkwi,
A jednych stopniowo dobija,
Szarą przyszłością nowych dni
Tylko my przyparci do muru
Przygnieceni nawałem zwykłych spraw
Powoli w sercu tłumimy
Smutek i żal...
Przecież tak musiało, być
Od wieków przecież tak jest,
Że ktoś ginie, by ktoś mógł żyć
Wdech i wydech
To wszystko, na co nas stać
I tak powoli przemijamy
Jak cienie wśród szumu traw
Ot, tak.
Skoro życie, to sztuka trwania
Przy nadziei nawet sto lat
To, czemu nas do ściany przypiera
Smutek i żal?
Przecież tak musiało, być
Od wieków przecież tak jest,
Że ktoś ginie, by ktoś mógł żyć
Wdech i wydech
To wszystko, na co nas stać
I tak powoli przemijamy
Jak cienie wśród szumu traw
Ot, tak.
Komentarze (13)
Podoba mi się refren tej piosenki...ktoś ginie, by ktoś mógł żyć. Pozdrawiam 5
A tak na marginesie...gdzie twoja kołysanka?
Czeka, aż uznam że jest coś warta.
Dzięki za wizyte
Bardzo podobają mi się Twoje piosenki, wszystkie niosą ze sobą dobry przekaz, ubrany w piękne słowa :)
Refren mistrzostwo <3
5 zostawiam
Wielkie dzięki
Będę szczery, przyciągnął mnie błąd w tytule xD Piosenka świetna i podzielam opinię, że refren wgniata w fotel ;) 5
Możesz napisać gdzie jest błąd, chce go poprawić.
Tina12 Przecinek jest zbędny
Grubas
Ok już poprawiam.
pięć
Dzięki
Ma w ciśnie to coś. 5
W sobie. Przepraszam cholerny tel.
Nic się nie stało
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania