Tak samo jest z nami.
Czemu ogień i woda, nie mogą być razem.
Skoro bez siebie nie potrafią, przeżyć dnia.
Czemu noc i dzień, choć żyją na jednym niebie.
Boją się, że nie wyjdzie im życie blisko siebie.
Czemu polny wiatr, co wspomnienia przywołuje.
Boi się powiedzieć co czuje.
Pannie wiośnie, co w zieleń się od lat dla niego stroi.
Tak samo jest z nami.
I każde z nas się boi.
Przyznać się do tego, co czuje.
Przyznać się, że w snach wspólny świat buduje.
Zatrzymać czas w nocy, o północy.
I ot, tak, spojrzeć sobie w oczy.
Następne części: Taka jest kolej życia - Piosenka
Komentarze (6)
Bardzo dobry wiersz. Bardzo prawdziwy. 5
Oprócz tego, że się zgadzam z komentarzem powyżej, mogę dodać tylko to, że jestem po prostu dumna, że mogę dać piątkę jako druga. Ten wiersz jest świetny.
Piękny wiersz. Świetnie pokazuje miłość. 5
Dzięki wszystkim.
To retoryka, więc odpowiedzi nie będzie.
Ciekawy wierszyk, naprawdę fajny. Heyka;-)
55555
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania