🖤

🖤

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 1

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (8)

  • Grafomanka 7 miesięcy temu

    dlaczego ''we worek''? w worek raczej

    Tak naprawdę to nie wiem, o co w tym tekście chodzi... a jeszcze h...j, to raczej przez ch, chyba

  • Grawitacja 7 miesięcy temu

    Grafomanka No taki zapis długo latał po murach.
    O nic nie chodzi poza bankiem kapiszonów. 😂
    Kapiszyn 🤣 Wygłupiam się, ot co!

  • JagVetInte 7 miesięcy temu

    Oby tylko nie pomylił że śmietanką do kawy 😏

    Oj, było tych hujów na ścianach xD

  • Grawitacja 7 miesięcy temu

    Jag, kto wie co tam się wydarzy. 😂

    Już chyba nie ma tyle bazgrołów co dawniej, chociaż zspadły w pamięci. 😁

  • JagVetInte 7 miesięcy temu

    Grawitacja no właśnie mniej. Ale za to jakie murale powstają obecnie... Sztuka, dosłownie.

  • Grawitacja 7 miesięcy temu

    Jag, ja zwiedzam przez neta. 😁 Murale na żywo robią wrażenie, mam wtedy poczucie miniaturyzacji mojej osoby.
    https://lodz.travel/turystyka/co-zobaczyc/murale/

  • TseCylia 7 miesięcy temu

    Brzydki kawał o kolejce do banku nasienia mi przypomniałam, ale za Chiny nie zacytuję tutaj :))

  • Grawitacja 7 miesięcy temu

    TseCylia Wpleć w coś z tekstem. 😅

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania