🖤
🖤Autor: GrawitacjaCzytano 109 razyData dodania: 13.11.2025
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 1
Zaloguj się, aby ocenić5
dlaczego ''we worek''? w worek raczej Tak naprawdę to nie wiem, o co w tym tekście chodzi... a jeszcze h...j, to raczej przez ch, chyba
Grafomanka No taki zapis długo latał po murach. O nic nie chodzi poza bankiem kapiszonów. 😂 Kapiszyn 🤣 Wygłupiam się, ot co!
Oby tylko nie pomylił że śmietanką do kawy 😏 Oj, było tych hujów na ścianach xD
Jag, kto wie co tam się wydarzy. 😂 Już chyba nie ma tyle bazgrołów co dawniej, chociaż zspadły w pamięci. 😁
Grawitacja no właśnie mniej. Ale za to jakie murale powstają obecnie... Sztuka, dosłownie.
Jag, ja zwiedzam przez neta. 😁 Murale na żywo robią wrażenie, mam wtedy poczucie miniaturyzacji mojej osoby. https://lodz.travel/turystyka/co-zobaczyc/murale/
Brzydki kawał o kolejce do banku nasienia mi przypomniałam, ale za Chiny nie zacytuję tutaj :))
TseCylia Wpleć w coś z tekstem. 😅
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (8)
dlaczego ''we worek''? w worek raczej
Tak naprawdę to nie wiem, o co w tym tekście chodzi... a jeszcze h...j, to raczej przez ch, chyba
Grafomanka No taki zapis długo latał po murach.
O nic nie chodzi poza bankiem kapiszonów. 😂
Kapiszyn 🤣 Wygłupiam się, ot co!
Oby tylko nie pomylił że śmietanką do kawy 😏
Oj, było tych hujów na ścianach xD
Jag, kto wie co tam się wydarzy. 😂
Już chyba nie ma tyle bazgrołów co dawniej, chociaż zspadły w pamięci. 😁
Grawitacja no właśnie mniej. Ale za to jakie murale powstają obecnie... Sztuka, dosłownie.
Jag, ja zwiedzam przez neta. 😁 Murale na żywo robią wrażenie, mam wtedy poczucie miniaturyzacji mojej osoby.
https://lodz.travel/turystyka/co-zobaczyc/murale/
Brzydki kawał o kolejce do banku nasienia mi przypomniałam, ale za Chiny nie zacytuję tutaj :))
TseCylia Wpleć w coś z tekstem. 😅
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania