.

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 9

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (5)

  • Anonim 03.07.2015

    Rozumiem Cię, też mam dzisiaj lenia :/

  • Chris 03.07.2015

    Twoje przemyślenia robią mi z mózgu tost z dżemem..5! :)

  • KarolaKorman 04.07.2015

    Zabawne to było :) I o dzienniku i o nocniku, a lenia mam od kilku dni, nie tylko dzisiaj hi, hi :)
    Zostawiłam 5 :)

  • Vasto Lorde 04.07.2015

    Ten fragment mnie powalił :D

    "W dzień można oglądać dziennik, a w nocy oglądać zawartość nocnika."

    Jak zwykle, kolejne dobre dzieło spod twojej ręki :) 5

  • Anonim 05.07.2015

    Rozwaliło mnie to samo co Vasto XD
    5/5

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania