.
.Autor: AnonimCzytano 315 razyData dodania: 03.07.2015
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 9
Zaloguj się, aby ocenić45
Rozumiem Cię, też mam dzisiaj lenia :/
Twoje przemyślenia robią mi z mózgu tost z dżemem..5! :)
Zabawne to było :) I o dzienniku i o nocniku, a lenia mam od kilku dni, nie tylko dzisiaj hi, hi :) Zostawiłam 5 :)
Ten fragment mnie powalił :D "W dzień można oglądać dziennik, a w nocy oglądać zawartość nocnika." Jak zwykle, kolejne dobre dzieło spod twojej ręki :) 5
Rozwaliło mnie to samo co Vasto XD 5/5
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (5)
Rozumiem Cię, też mam dzisiaj lenia :/
Twoje przemyślenia robią mi z mózgu tost z dżemem..5! :)
Zabawne to było :) I o dzienniku i o nocniku, a lenia mam od kilku dni, nie tylko dzisiaj hi, hi :)
Zostawiłam 5 :)
Ten fragment mnie powalił :D
"W dzień można oglądać dziennik, a w nocy oglądać zawartość nocnika."
Jak zwykle, kolejne dobre dzieło spod twojej ręki :) 5
Rozwaliło mnie to samo co Vasto XD
5/5
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania