🖤

🖤

Åšrednia ocena: 4.5  GÅ‚osów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (33)

  • Grafomanka 7 miesiÄ™cy temu

    Ja to nie bardzo rozumiem sensu takich publikacji... przecież to bzdury w czystej postaci.

  • Grawitacja 7 miesiÄ™cy temu

    Grafomanka CoÅ› podobnego!

  • Grawitacja 7 miesiÄ™cy temu

    Napisz mÄ…drzejsze

  • Grafomanka 7 miesiÄ™cy temu

    Grawitacja, ty pisz mÄ…drzejsze, skoro musisz... ja nie muszÄ™ XD

  • TseCylia 7 miesiÄ™cy temu

    Domownicy dom dojrzeli.
    DochodzÄ… doniesienia, dowody -
    Dojrzewali długo do domatorstwa,
    Do dorosłości...
    Dom dojrzał domowników
    Dotychczas dziecięco dokazujacych.

  • Grawitacja 7 miesiÄ™cy temu

    TseCylia Może dobrze by było zrobić wątek na forum?

  • Grawitacja 7 miesiÄ™cy temu

    U mnie pod pubikacjami to tak sobie.

  • Aisak 7 miesiÄ™cy temu

    Grawitacja!
    Nie czytaj głupich komentarzy od głupich ludzi.
    Pisanie tautogramów to przepyszna zabawa i gimnastyka dla mózgu.
    Jest na 5.

  • Grawitacja 7 miesiÄ™cy temu

    Aisak Piszę do końca alfabetu, nikogo nie zmuszam do czytania, otagowane TAUTOGRAM!
    Nie każde litery łatwo wyszukiwać.
    Dzięki 😉

  • Grafomanka 7 miesiÄ™cy temu

    Danuta dekorowała drewniany dom. Dzwonki, dzbanki, donice - dyrdymały denerwowały domowników. Dorobili drabiny, dreptali dookoła drętwego dobrostanu. Drążyli dożywotnie decyzje dezaktualizacji demobilu.

    No, kuźwa, choćby tak, z choćby minimalnym sensem...

  • Grawitacja 7 miesiÄ™cy temu

    Dobra, Dana dana do rana! 🤣

  • Grafomanka 7 miesiÄ™cy temu

    Grawitacja, dosyć żartów, teraz E proszę mnie tu z sensem napisać, żebym poprawiać nie musiała XD

  • Grawitacja 7 miesiÄ™cy temu

    Grafomanka W S sens będzie 😉

  • Grafomanka 7 miesiÄ™cy temu

    Grawitacja, do S, to strasznie daleko... mogę nie przeżyć czytania XD

  • Grawitacja 7 miesiÄ™cy temu

    Już dany jedynami!

  • Grafomanka 7 miesiÄ™cy temu

    A to nie ja, bo nie stawiam jedynek na znak protestu, nie chcę być w jednym rzędzie z debilizmem...

  • kigja 7 miesiÄ™cy temu

    Wyrównałam😋

  • Grawitacja 7 miesiÄ™cy temu

    Kigja 😉 Dzięki

  • Pulinaaa 7 miesiÄ™cy temu

    Mi siÄ™ podoba:)

  • Grawitacja 7 miesiÄ™cy temu

    Paulinaaa Cieszę się, dzięki. :)

  • Notopech 7 miesiÄ™cy temu

    Grawitacja, przydałaby się wersologia, skoro mowa o tautogramach.
    JeÅ›li to ma być zabawa, to niech bÄ™dzie – zgoda -:)

  • Grawitacja 7 miesiÄ™cy temu

    Notopech Reszta liter trafi do szuflady. Dzięki 😉

  • Notopech 7 miesiÄ™cy temu

    Grawitacja, a to niby dlaczego miałabyś to zaszuflatkowywać 😉

  • Grawitacja 7 miesiÄ™cy temu

    Notopech Dla świętego spokoju. 😇

  • Notopech 7 miesiÄ™cy temu

    Grawitacja, ok, niech zatem aureola ci przyświeca😇

  • Grawitacja 7 miesiÄ™cy temu

    Notopech Dzięki 😉

  • Aisak 7 miesiÄ™cy temu

    Grawitacja
    Wrzucaj wszystkie od A do Z!
    Nie wycofuj siÄ™ po jednej negatywnej opinii, to dziecinne.

    Wiesz, jak mało jest tautogramów w sieci? Naprawdę garstka.

    Zawsze tak reagujesz, a JUÅ» nie powinnaÅ›.
    Jesteś na opowi, tu straszy jedna i ta sama baba jaga, Małgosiu idź po Jasia i wsadźcie jagę do...
    (gdzie może zmieścić się baba jaga...?, jak wszystko tera zminimalizowane :-/)
    — upchnijcie jÄ… w szafce na buty, niech wÄ…cha cuchnÄ…ce buciory🤣🤣🤣

  • Grawitacja 7 miesiÄ™cy temu

    Aisak Nie jest moje pisania tutaj nikomu potrzebne. Macie już mistrzów tatogramów.
    Ja sobie czasami dla siebie coś z ciekawości napiszę.
    W ogóle Niepowtarzalny nie ma sobie równych jak na razie. 😉
    Zostaje przy ukrywaniu siÄ™.

  • TseCylia 7 miesiÄ™cy temu

    Grawitacja nie pękaj, no co ty?
    Pisz, wstawiaj... dobrze baw siÄ™.

  • Grawitacja 7 miesiÄ™cy temu

    TseCylia Ta, dzięki.

  • TseCylia 7 miesiÄ™cy temu

    Grawitacja nie mówi się TA, tylko TAK JEST! ;)

  • Grawitacja 7 miesiÄ™cy temu

    TseCylia Marzenie ściętej głowy. 😂

  • Notopech 7 miesiÄ™cy temu

    Grawitacja, pisz!

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania