🖤

🖤

Åšrednia ocena: 4.7  GÅ‚osów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (47)

  • Pulinaaa 7 miesiÄ™cy temu

    Super 👌5

  • Grawitacja 7 miesiÄ™cy temu

    Paulinaaa Dzięki i tu :))

  • Pulinaaa 7 miesiÄ™cy temu

    Grawitacja 😉

  • Grafomanka 7 miesiÄ™cy temu

    Ze słownika wypisujesz po kolei słowa na jakieś litery? Ale po co?

  • Grawitacja 7 miesiÄ™cy temu

    Grafomanka https://pl.wikipedia.org/wiki/Tautogram

  • Grawitacja 7 miesiÄ™cy temu

    Nie będę Ci już więcej tłumaczyć.

  • Grafomanka 7 miesiÄ™cy temu

    Grawitacja, ja czytałam różne tautogramy, ludzie przecież wstawiają, ale jest to zazwyczaj poukładane w logiczną całość, właśnie na tym polega tworzenie tautogramów, a nie wyszukiwanie słów w słowniku i wstawianie na chybił - trafił

    Co z TobÄ…?

  • Grawitacja 7 miesiÄ™cy temu

    Grafomanka Idź tam, a tu mój kąt i móje zabawki.

  • Grawitacja 7 miesiÄ™cy temu

    Moje*

  • Grafomanka 7 miesiÄ™cy temu

    Grawitacja, czyli nie umiesz logicznie poukładać słów na konkretną literę, tylko wrzucasz jak do worka... Oki

  • Grawitacja 7 miesiÄ™cy temu

    Grafomanka Zależy Ci na tym? Zastanawiające.

  • Grafomanka 7 miesiÄ™cy temu

    Grawitacja, nie zależy mi, ale w nazwie jest ''Tautogram'' i tego oczekuję, a nie słów wyrwanych przypadkowo ze słownika...

  • Grawitacja 7 miesiÄ™cy temu

    Grafomanka 🤭

  • KuIfon 7 miesiÄ™cy temu

    Grafomanka dupka swędzi coraz bardziej widzę xD

  • Grafomanka 7 miesiÄ™cy temu

    Grawitacja, zobacz... może ci się spodoba i czegoś się nauczysz przy okazji

    ''Tu towarzystwo
    Typów toksycznych,
    Trudnych, tchórzliwych,
    Tępych, trunkowych,
    Temperamentnych,
    Tragikomicznych,
    Tworzone trybem
    Tautogramowym.''

    autor M. J. Dzienis

  • Notopech 7 miesiÄ™cy temu

    Grafomanka, O!
    🤭

  • KuIfon 7 miesiÄ™cy temu

    Grafomanka znowu dajesz się ponieść swoim chorobliwym aspiracjom, zatrzymaj się, zastanów i pomyśl czy warto...

  • Grafomanka 7 miesiÄ™cy temu

    KuIfon, co ty bredzisz... może ludzie nie wiedzą na czym polega sztuka tworzenia tautogramów i mają prawo się dowiedzieć, zamiast brnąć w jakąś głupotę...

  • KuIfon 7 miesiÄ™cy temu

    Grafomanka, ewidentnie co 2miesiące trzeba ciebie pacyfikować żebyś normalna była

  • Grafomanka 7 miesiÄ™cy temu

    KuIfon, a co jest nienormalnego w wiedzy o pisaniu tautogramów?

  • KuIfon 7 miesiÄ™cy temu

    Grafomanka twoja postawa ofensywna względem każdego

  • KuIfon 7 miesiÄ™cy temu

    Grafomanka znajdziesz guza, obiecujÄ™ ;)

  • KuIfon 7 miesiÄ™cy temu

    Grafomanka a może potrafisz wyjść ze schematu i zmądrzeć bez kinetyki słownej?

  • Grafomanka 7 miesiÄ™cy temu

    KuIfon, baw siÄ™ w domowe przedszkole... bo czemu nie?

  • KuIfon 7 miesiÄ™cy temu

    Grafomanka apelujÄ™ do twojego rozsÄ…dku raz ostatni

  • Grafomanka 7 miesiÄ™cy temu

    KuIfon, a to nie jest oznaką rozsądku, wskazanie jak powinien tautogram wyglądać?

  • KuIfon 7 miesiÄ™cy temu

    Grafomanka znowu zaczynasz próbę karmienia swojego narcystycznego, wybujałego egocentryzmu

  • Grafomanka 7 miesiÄ™cy temu

    KuIfon, dobra, nie ma o czym z tobą rozmawiać, czepiasz się tylko z nudów...

  • KuIfon 7 miesiÄ™cy temu

    Grafomanka przemyśl moje słowa i zastanów się czy warto dalej brnąć w swoją narrację...

  • Grafomanka 7 miesiÄ™cy temu

    KuIfon, nie, nie warto... za chwilę nawet nie będzie warto zaglądać tu, choćby na chwilę, bo zrobisz z portalu zaułek dla ubogich... kuźwa, myśleć nie trzeba, tylko bzdurami poganiać słowa...

    Odczep siÄ™ ode mnie!

  • KuIfon 7 miesiÄ™cy temu

    Grafomanka za to co siÄ™ wydarzy miej pretensje tylko do siebie!

  • Grafomanka 7 miesiÄ™cy temu

    KuIfon, myślałam, że jesteś mądrzejszy, myliłam się strasznie...

  • KuIfon 7 miesiÄ™cy temu

    Grafomanka Znam twoją psychikę na wylot, kładziesz łeb na tory teraz....

  • Grafomanka 7 miesiÄ™cy temu

    KuIfon, spadaj głupcze!

  • KuIfon 7 miesiÄ™cy temu

    Grafomanka to jakieś rodzinne zachowania powstańczo kompulsywne? xD

  • KuIfon 7 miesiÄ™cy temu

    Grafomanka Pomyśleć, że taki kretyn jak ty był w kierownictwie powstańczym xD

  • Grafomanka 7 miesiÄ™cy temu

    KuIfon, opiekun mi się trafił i prześladuje namolnością... kuźwa, tu kobiet jak grzybów po deszczu, poszukaj innej, może będzie ci jadła z ręki, jak lubisz...

  • KuIfon 7 miesiÄ™cy temu

    Grafomanka za jakieś 10dni będziesz z płaczem opuszczać portal, jak ciebie trochę mocniej dojadę to zaczniesz teksty kasować xD

  • KuIfon 7 miesiÄ™cy temu

    twój ojciec był takim kretynem kompulsywnym, czy matka też?

  • Grafomanka 7 miesiÄ™cy temu

    KuIfon, tylko najgorsze szuje czepiajÄ… siÄ™ rodziny... GratulujÄ™!

  • KuIfon 7 miesiÄ™cy temu

    Grafomanka, kretynom z takimi genami łatwo było ludzi na bezsensowną śmierć wysyłać chyba?

  • KuIfon 7 miesiÄ™cy temu

    Grafomanka narcystyczni kretyni z zacięciem psychopatyczno-kompulsywnym xD

  • KuIfon 7 miesiÄ™cy temu

    ale kiedy spierdolić za granicę wiedzieli xD

  • KuIfon 7 miesiÄ™cy temu

    ty jesteś tak tępa z obu stron genów, że idziesz w ogień jak pierdolnięta xD

  • KuIfon 7 miesiÄ™cy temu

    Grafomanka coś zamilkłaś xD

  • Notopech 7 miesiÄ™cy temu

    Grawitacja, znów mnie zaraziłaś, tym razem ''F''.

    O to Ci chodziło?
    Twoje:

    ''Elizjum elokwencji ewidentnie elementarne
    Eleonora eliminowała egzekucją egzystencji
    elitarne Eli egzemplarze emanułowały
    efekciarskim echinokaktusami edycjÄ… eko''

    ______________________________________

    To także twoje:

    ''FazÄ™ finezji fetyszowskich figli
    filiżanka fałdę farfoclom furczy
    fizjonom fraszka fistaszka fruwa
    fatałaszka feromon frywolnie fika
    fikołka fiu fiu filigranowa Frida
    fasonikiem finał fiszkuje''

    Pomysł jest, jak surrealistyczna treść z elementami onomatopeii. 🤭
    Warto chyba coś przeredagować, nie sądzisz?

    Uważam ten tekst za dobry projekt.

  • Grawitacja 7 miesiÄ™cy temu

    Notopech Trzeba tak było od razu napisać, że nie można puścić tego bez kolumny i poprawnej formy.
    Można redagować, dokładać i zmieniać... Eksperymentować!
    Zajmę się tym później. Muszę przetrawić ohydę.

    Tymczasem dzięki za chęci. :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania