Uwaga, utwór może zawierać treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich!
Teatrzyk współczesny czyli kociokwik
Jednoaktówka
Wadera:
"TseCylia, mnie woźny atakował często, że o miłości piszę i że podobnie itd.
a to był cykl, a ten osioł się nie połapał, jak zawsze z resztą"
Lisica:
"Grafomanka on szuka pretekstu, by się przyczepić"
Zaj,ąc szarak:
"TseCylia, nie, to masochista, lubi jak się nim pomiata, wtedy czuje się lepszy,
jak ktoś wielki, niezrozumiały za życia i nawet wybitny, także już za życia.
Można o tym poczytać w podręcznikach".
Lisica:
"Grain mnie czasu szkoda, by go na czynniki rozkładać:)"
Zaj,ąc szarak:
"TseCylia, no ciebie aż tak jak mnie nie napraszał. A wszystko przez obśmianie
jakiegoś tekstu. Jest mściwy, tylko dlatego, że nie chce pomyśleć o czym
poza czubkiem nosa".
Lisica:
"Grain jesteś pewien, że mnie nie? Możesz być w błędzie".
Zaj,ąc szarak:
"TseCylia, no wiesz, wszędzie kto lepiej od niego pisze, ma na opowi jakaś markę.
Jest zagrożeniem dla nieuleczalnej ambicji".
- O świcie przyszedł gajowy z dubeltówką i zagonił menażerię
z powrotem na makatkę z jeleniem i księżycem.
Komentarze (26)
Super !
Moc !
Obrazowanie !
Puenta Mistrz !
Haha dobre!
Beskidzka makatka ?
Fragles brakuje tylko NO. Sygnaturki grafomana, nie wiem od kogo zerżnąłeś pomysł na końcówkę.
Zakładam, że nie tym razem nie od małpki z Żabki.
Być może z fraszki J. Sztaudyngera:
"Miłość jest KICZEM, jak makatka z jeleniem i księżycem" Ala nic pewnego!
NO!
Jakby faktycznie było o czy pisać... a nawet publikować. Jedna drugiej powiedziała i jest ''dzieło życia''
Kuźwa, jak w cyrku, tylko tam na poziomie, a tu jak zawsze albo lepiej nie mówić. Osioł, to osioł... XD
Osioł, zwierzątkom wkleił nie swoje słowa, wybórcze /zero pomyślunku/ i zerżnął skądś końcówkę, bez konsekwencji to znaczy cudzysłowu.
Podchujaszczy, to podchujaszczy.
Grain ,
A mówi ci coś nick - "Dziagdyś" pewnie nie, bo wklejasz co trzy miechy.
prawie te same treści.
Wmówiłeś sobie, że mszczę się za obśmianie jakiegoś mego tekstu.
Powód jest inny "Witka" Jarzysz teraz.
śmiej się ile wlizie, aż pękniesz.
NO!
Tse- tse! - U mnie możesz komentować!
NO!
jełopie, niemoto nie zadałeś sobie męki porównania tekstów /za trudne/ , tylko pierdoloisz bzdury jak Piekarski na mękach. obśmialem twój tekst i to nie jeden na PP.
Ja prezynajmniej poprawiam, pracuję nad nimi - a tobie zostaje samozadowolenie po wklejcie jakiejś ramoty,
Zresztą, nie maszżadnego, dobrego tekstu i nie bedziesz miał, nie masz "papierów na pisanie"
Grain ,
Narcyzm zaawansowany.
NO!
Grain ,
Przegląd od AI
Narcyzm to cecha osobowości polegająca na wyolbrzymionym poczuciu własnej ważności i przecenianiu swoich umiejętności. W skrajnych przypadkach przechodzi w narcystyczne zaburzenie osobowości (NPD), charakteryzujące się stałą potrzebą podziwu, brakiem empatii oraz zachowaniami egocentrycznymi i manipulacyjnymi. Osoby narcystyczne często fantazjują o sukcesach, mają trudności z przyjmowaniem krytyki i budowaniem zdrowych relacji z innymi.
Idź na spacer, dotleń mózgownicę, bo pewnie marnie też spałeś
NO!
niemoto, to o tobie, ja się tylko poprawiam /narcyś nie musiNO!/
fragles, a z kim na opowi nawiązałeś zdrowe relacje
Grain ,
Najpierw był " Dziagdyś" i tam się zaczęło
Później "Pulsar" na PP
Mój pierwszy nick - 'WierszeAmatora"
Nigdy nie twierdziłem, że jestem poetą.
Tobie i tym podobnym nie będę się tłumaczył dlaczego piszę.
Odpowiadam psycholom, jeśli zaczepiają.
"zdrowe relacje na opowi"?
Dobre sobie. ZDROWE!!
JA DOBRE RELACJE mam w realu.
Tutaj nie potrzebuję. Ja nie żyję tym tylko. Mam obok prawdziwy świat
Nie zarywam nocy, by udowodnić komuś, że jestem "prawdziwym poetą"
Może dałbym ci spokój, bo utarczka była dawno, ale ty ciągle ziejesz wścieklizną
Nawet "Eka" inaczej cię nie nazywa, jak Witka. Bo pod tym nickiem byłeś szują i jesteś.
NO!
Starszy Woźny
jełopie, miesiącami nachodziłeś nie każdy mój teks, tylko tmnie razem z ciotą Lotosem, wypisywaliście bzdety bez analizy tekstów.
Ta ,,wścuklizna" - znów się tobie pojebało, nie łaże za twoimi tekstami.
W nocy robię siudiu, olewając przy okazji kreatury, którym się zdaje że po innych można bezkarnie, po Kalim fraglesem już nie.
A Witka, niemoto, to nie obraźliwe słowo tylko zdrobnienie imienia, rzadziej nazwa rzeki do wyguglania.
Tedy tradycynie
Spierdalaj niemoto.
Grain ,
Nerwy!
"obśmialem twój tekst i to nie jeden na PP".
- patrz wyżej.
"jełopie, miesiącami nachodziłeś nie każdy mój teks"
I nie wycieraj sobie parszywego ryja gdzieś po kontach
Starszym Woźnym.
ty też spierdalaj!!!
Masz zdrowe relacje z koleżankami, to z nimi se gadaj
a ode mnie Sp...aj!!!!!!!!!!!!
NO!
Starszy Woźny jełopie jeżeli wszedłem pod tekst bzdety Starszego Wożnego, to góra pod trzy teksty, /nie dowartościowuj się niemoto, że pod każdy/
natomiast ty z kwiatuszkiwą ciotą robiłeś to przez lata - bezkarnie
nie głupio że tak, że nie tylko ja wycieram tobą podłogę po różnych kontach opowi
masz coś z masochisty, jesteś uzależniony od kopów, którte dostajesz
Grain ,
Jeśli ktoś wyciera mną podłogę, to tylko twoi koledzy bogumiły i całe zastępy nazioli.
brauny i inna swołocz.
Następny urojeniowiec. A może mi wciśniesz, że jestem w ciąży. Ktoś z twojej branży uwierzy.
Są tu tacy. "zdrowe relacje" hhzzggrrii.
Ty znalazłeś tutaj swoich, Ja nie zamierzam.
NO!
Starszy Woźny bredzisz
Takie sceny tutaj, że tylko dla pełnoletnich... 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Zrozumiała, dlaczego dla dorosłych?
NO!
Do 13 listopada można zgłaszać swoje drabble na bitwę! Zapraszamy! :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania