Ten moment

Miło nam było,

ale się skończyło.

 

Wszystko się zawaliło,

a moje życie nie ocaliło.

 

Niestety zabrakło mi odwagi,

by wywiesić czarne flagi.

 

Ale dziękuję ci,

za spędzone chwile miłości.

 

I wybaczam,

bo w inny świat wkraczam.

Średnia ocena: 4.3  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (6)

  • Dominika 10.05.2016

    http://bloog-admin.pl/adm_lista_wpisow.html#pid:354624905

  • Tina12 10.05.2016

    Mnie się spodobało.
    5 zostawiam

  • Alicja 10.05.2016

    Dzięki

  • Ula 10.05.2016

    A może właśnie odwagą było nie wywieszenie czarnej flagi?

  • Rasia 16.05.2016

    Tutaj niekiedy rym się troszkę załamywał, a no i w drugiej strofie raczej "ocalał", rozumiem, że dopasowałaś jednak słowo do rymu. Czytywałam już dużo ambitniejsze rzeczy u Ciebie, tym razem trójeczka, ale nie zniechęcaj się, trzymam za Ciebie gorąco kciuki :)

  • Alicja 17.05.2016

    Dzięki, rozumiem, trochę mi nie wyszło, ale postaram się poprawić :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania