Ten moment
Miło nam było,
ale się skończyło.
Wszystko się zawaliło,
a moje życie nie ocaliło.
Niestety zabrakło mi odwagi,
by wywiesić czarne flagi.
Ale dziękuję ci,
za spędzone chwile miłości.
I wybaczam,
bo w inny świat wkraczam.
Miło nam było,
ale się skończyło.
Wszystko się zawaliło,
a moje życie nie ocaliło.
Niestety zabrakło mi odwagi,
by wywiesić czarne flagi.
Ale dziękuję ci,
za spędzone chwile miłości.
I wybaczam,
bo w inny świat wkraczam.
Komentarze (6)
http://bloog-admin.pl/adm_lista_wpisow.html#pid:354624905
Mnie się spodobało.
5 zostawiam
Dzięki
A może właśnie odwagą było nie wywieszenie czarnej flagi?
Tutaj niekiedy rym się troszkę załamywał, a no i w drugiej strofie raczej "ocalał", rozumiem, że dopasowałaś jednak słowo do rymu. Czytywałam już dużo ambitniejsze rzeczy u Ciebie, tym razem trójeczka, ale nie zniechęcaj się, trzymam za Ciebie gorąco kciuki :)
Dzięki, rozumiem, trochę mi nie wyszło, ale postaram się poprawić :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania