Ten ostatni raz.
Ten ostatni raz prosto w oczy skłam.
I powiedz, że poza mną nie liczy się świat.
Zatańcz za mną tak jakby to był nasz pierwszy raz.
Poczuć daj, że wszyscy nam zazdroszczą.
Ten ostatni raz.
Nim na głowę spadnie nam wiadro prawd
A my.
Znów nie będziemy chcieli siebie znać.
Bo tak dużo już przez nas wycierpiał świat.
Lecz serce nie sługa, i nie pyta się.
Rozumu do kogo zabić ma.
Więc minie jakiś czas.
I znów rozpocznie się nasza gra.
Ten ostatni raz, zaszczyć mnie swą obecnością.
Powiedz, że masz dla mnie czas.
Poczęstuj mnie trującym ziarnem prawdy.
Bo dziś fałsz lepszy jest niż sen.
Ten ostatni raz spójrz mi w oczy.
Uwierz, że mi na to już odwagi brak.
Więc zostań tu.
Nim spadnie nam na głowę wiadro prawd.
Komentarze (14)
pięć
Dzięki
Tina12
wiersz dodałam
Tina12
Czuję się jakbym dostała obuchem w łeb Olga właśnie mi na meilu oznajmiła że kasuje opowiadania i nie będzie się już udzielać więcej że mi wczorajsze wybacza
Margerita
To sie porobiło
Tina12
dokładnie będę za nią tęsknić
Piękne i takie prawdziwe. Ehh czasem prawda wszytko niszczy i jest powodem rozpaczy. Treść cudna, zmuszająca mnie do przemyśleń.
" Ten ostatni raz prosto w oczy skłam.
I powiedz, że poza mną nie liczy się świat.
Zatańcz za mną tak jakby to był nasz pierwszy raz.
Poczuć daj, że wszyscy nam zazdroszczą.
Ten ostatni raz.
Nim na głowę spadnie nam wiadro prawd " - P I Ę K N E *,*
Ode mnie oczywiście 5
Wielkie dzięki.:)
Przepiękny wiersz <3. 5 :)
Dzięki wielkie
Tina12
już nie ma naszego tanga z dedykacją dla nas
Margerita
Może jeszcze kiedyś poczytamy Dziedzictwo. Czas pokarze.
Tina12
Chyba jedynie w postaci książki
Margerita
Zawsze coś.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania