.
.Autor: Noren72Czytano 331 razyData dodania: 11.03.2017
Średnia ocena: 4.5 Głosów: 2
Zaloguj się, aby ocenić9
Trochę to przekombinowane jakby pisane na siłę
Bynajmniej. Pisane w rodzimym języku i bez wysiłku. Po prostu, z serca:)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (2)
Trochę to przekombinowane jakby pisane na siłę
Bynajmniej. Pisane w rodzimym języku i bez wysiłku. Po prostu, z serca:)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania