Tęsnota
Szukam w ciszy
co jest wokół
Twego głosu i Twych kroków
Chcę odnaleźć też Twój zapach
zagubiony gdzieś w półmroku.
Bramy powiek obraz skryły
co w pamięci mej pozostał,
Twój uśmiech,
co noc rozjaśniał
i oczy Twe
a w nich wciąż wiosna.
Listopadem znicz zapalę
mrozom dam kwiaty w ofierze,
Tęsknota po Tobie zostanie
i różaniec z dni bez Ciebie.
Komentarze (2)
Podoba mi się i widać pisany na podstawie własnych przeżyć. "Bramy powiek" jak dla mnie to już w opowi. bardzo oklepane.
Pomyślę,może zmienię te oklepane "bramy".Ale dziękuję za komentarz
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania