``

`

Średnia ocena: 2.3  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (12)

  • MartynaM 05.08.2023

    Trupi wiersz... Chyba zgnilizna nie powinna pisać.1

  • Dzień dobry,
    Tak, trupy, bo taka jest przyszłość każdego z nas. Wywiad z trupem byłby ciekawy, umarły-zgniły też chce żyć, mieć prawa. Jeden to chyba dobrze? Pierwsze miejsce na podium jest najlepsze.

  • MartimaM 05.08.2023

    Yanko wrócił!

  • "Yanko" - postać z jakieś gry komputerowej lub kreskówki młodzieżowej anime (niezniszczalny,zmartwychwstaje?), ja nie mam niestety rozeznania. Niestety, jestem w takim wieku, że nie mam:(

  • kamińe 05.08.2023

    rzyjesz?
    zgnijesz

  • Zycie przyczyną rozkładu w efekcie.

  • piliery 05.08.2023

    Każdy trup ma swoje prawa: ma prawo zgnić (jak nie chce nie musi), ma prawo stać się popiołem. Mimo rozpadu istnieje. W innej formie ale istnieje. Nawet w trupie można odnaleźć nadzieję na lepsze jutro. :)

  • Przyszłość naszą jest, każdy będzie trupem. Walczmy o swe prawa zawczasu, wtedy będzie nadzieja.

  • kamińe 05.08.2023

    ze dupy te wasze trupy

  • Gówniane?

  • kamińe 06.08.2023

    stereo_dream-dolby-C

    bANALne

  • kamińe, Anal-ogiczne do.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania