Dzień dobry,
Tak, trupy, bo taka jest przyszłość każdego z nas. Wywiad z trupem byłby ciekawy, umarły-zgniły też chce żyć, mieć prawa. Jeden to chyba dobrze? Pierwsze miejsce na podium jest najlepsze.
"Yanko" - postać z jakieś gry komputerowej lub kreskówki młodzieżowej anime (niezniszczalny,zmartwychwstaje?), ja nie mam niestety rozeznania. Niestety, jestem w takim wieku, że nie mam:(
Każdy trup ma swoje prawa: ma prawo zgnić (jak nie chce nie musi), ma prawo stać się popiołem. Mimo rozpadu istnieje. W innej formie ale istnieje. Nawet w trupie można odnaleźć nadzieję na lepsze jutro. :)
Komentarze (12)
Trupi wiersz... Chyba zgnilizna nie powinna pisać.1
Dzień dobry,
Tak, trupy, bo taka jest przyszłość każdego z nas. Wywiad z trupem byłby ciekawy, umarły-zgniły też chce żyć, mieć prawa. Jeden to chyba dobrze? Pierwsze miejsce na podium jest najlepsze.
Yanko wrócił!
"Yanko" - postać z jakieś gry komputerowej lub kreskówki młodzieżowej anime (niezniszczalny,zmartwychwstaje?), ja nie mam niestety rozeznania. Niestety, jestem w takim wieku, że nie mam:(
rzyjesz?
zgnijesz
Zycie przyczyną rozkładu w efekcie.
Każdy trup ma swoje prawa: ma prawo zgnić (jak nie chce nie musi), ma prawo stać się popiołem. Mimo rozpadu istnieje. W innej formie ale istnieje. Nawet w trupie można odnaleźć nadzieję na lepsze jutro. :)
Przyszłość naszą jest, każdy będzie trupem. Walczmy o swe prawa zawczasu, wtedy będzie nadzieja.
ze dupy te wasze trupy
Gówniane?
stereo_dream-dolby-C
bANALne
kamińe, Anal-ogiczne do.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania