:)) Mam kumpla zwariowanego na punkcie rowerów i jazdy. Pokażę mu, fantastyczne. Jego zona też się ucieszy;)
Relaks mimo poniekąd makabry.
Fajnie się czytało.
Pozdrawiam:)
No, no, postarałeś. :) Początek, moim zdaniem jest najlepszy, choć jakoś nie umiem połączyć tego, że facet chciał zabić jakiegoś faceta z jego pasją do rowerów. Nie klei mi się to jakoś.No i żal tej córci. Rower to mogłoby być nawet żeńskie imię. ;)
"Uwielbiam, kurwa, rowery." — pierwsze zdanie, i już wiesz, że tekst przypadnie ci do gustu ;))))
No, świetne :)) Uśmiałam się :)
Bardzo fajny tekst, z jajem. Napisany z poczuciem humoru :)
Bardzo przypadł mi do gustu :))
Pozdrowionka :)
Komentarze (9)
Nie spodziewałam się aż takiego miłośnika rowerów. Super!
Podoba mi się określenie "pedalski biznes". Pomysłowe ;)
Czekam na dalszą część!
Dzięki bardzo!
Ale jazda, bardzo szybka w dodatku i sprawna. :)
:)) Mam kumpla zwariowanego na punkcie rowerów i jazdy. Pokażę mu, fantastyczne. Jego zona też się ucieszy;)
Relaks mimo poniekąd makabry.
Fajnie się czytało.
Pozdrawiam:)
No, no, postarałeś. :) Początek, moim zdaniem jest najlepszy, choć jakoś nie umiem połączyć tego, że facet chciał zabić jakiegoś faceta z jego pasją do rowerów. Nie klei mi się to jakoś.No i żal tej córci. Rower to mogłoby być nawet żeńskie imię. ;)
Dzięki serdeczne za wszystkie komentarze :)
Witam,
"Uwielbiam, kurwa, rowery." — pierwsze zdanie, i już wiesz, że tekst przypadnie ci do gustu ;))))
No, świetne :)) Uśmiałam się :)
Bardzo fajny tekst, z jajem. Napisany z poczuciem humoru :)
Bardzo przypadł mi do gustu :))
Pozdrowionka :)
W miarę intrygujące. Na pewno barwny start, potem trochę bla, bla, bla, ale końcówka znów całkiem zacna.
Tam w 15 wersie od góry chyba powinno być "z czego jestem cholernie dumny". Chyba ;)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania