Uwaga, utwór może zawierać treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich!

Tłusty Czwartek

Gdy tylko rozległ się wybuch, Kiełbasa rzucił się na śledczego i udusił go kajdankami. Następnie pobiegł do sprawcy całego zamieszania - Romana Marchewki ps. Zając, który podłożył pod komendą ładunki C4, a teraz czekał w swoim luksusowym audi.

 

- Zając! Spadamy stąd!

- CzeKAJJJJJ! - krzyknął Zając, akcentując to słowo jak Pazura w Sarze. Niestety, było już za późno.

 

Audi Zająca eksplodowało przez wystrzelony pocisk z RPG, który zabił również Kiełbasę. Na miejsce przybiegł oddział CBŚ. Wtem z dymu wyłonił się Mirosław Baka. Miał RPG w dłoni, M4 na plecach, dwie beretty na biodrach oraz pas z granatami u pasa.

 

- A ty to kto? Rambo? Chuck Norris?

- Nie. Baka - powiedział, spluwając na ziemię.

- Baka to po japońsku głupek.

 

Baka odstrzelił mu głowę.

 

- Nie nazywaj nigdy głupkiem filmowego twardziela, kutasie!

 

KONIEC

Średnia ocena: 2.1  Głosów: 14

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (15)

  • Dariusz 14.01.2020

    ?????

  • Pitbull 14.01.2020

    Masz to zamiast mózgu

  • indri 14.01.2020

    On reklamuje swój mózg. Zwykła świnia prowadząca portal internetowy. Ci ludzie którzy idą za taką mendą są dokładnie tacy mądrzy jak on i godzą się na to co on tutaj wyrabia.

  • fanthomas 14.01.2020

    ?????

  • indri 14.01.2020

    Tomku, nie przejmuj się, do tych śmieci nikt nie przyjedzie, nigdy. To jest banda psycholi. Dziwię się tylko, że Ozar tam poszedł do nich.

  • sensol 14.01.2020

    pas z granatami u pasa.- to mi się podoba. całkiem niezłe

  • Pasja 14.01.2020

    bo to specjalny pas hihihi

  • Ant 14.01.2020

    To się ledwo zaczyna i już koniec?

  • fanthomas 14.01.2020

    To pewnie pierwsza część. Będzie sequel

  • Cichy człowiek 14.01.2020

    Niewiarygodnie prymitywne. Jestem na NIE.

  • Ant 14.01.2020

    To jest znak rozpoznawczy Tomasza Bordo

  • Cichy człowiek 14.01.2020

    Ant ile tu można mieć kont? Bo ktoś mi już tłumaczył, że Pitbull, Tomasz, Tom i jeszcze ktoś tam,
    to jedna osoba. Pogubić się można.

  • Ant 14.01.2020

    Cichy człowiek Tak, on miał już kilka kont. Nie wiem ile można

  • Pan Buczybór 14.01.2020

    Cichy człowiek Kont można mieć tak dużo jak ma się maili

  • Cichy człowiek 14.01.2020

    Pan Buczybór czyli do usranej śmierci, np po każdym banie : ) Dobra wiedza.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania