To cała ja.
Umieram i odradzam się jak feniks z popiół.
Od zawsze tak mam.
Błądzę i biegnę wciąż do przodu.
Taki mój na życie plan.
Tonę w płytkiej wodzie a oddech znika sam.
Od dawna już tak mam.
Krew jak rzeka płynie, z wodą się miesza...
Bo ktoś wymyślił tak.
Więc dziś ja...
Opowiem o dziewczynie co zgubiła się wśród nocnych zórz.
Bo się starała, bo kochała...
I nie spotkała jej nagroda za trud.
Ciągłe wolty, ciągłe upadki...
Ciągłe porażki, ciągłe nadzieję...
Na nadejście lepszego dnia!
To cała ja!
Tylko ja!
Popełniam różne błędy, starając się nie popełnić ich.
Od zawsze tak mam.
Staram się reguł nauczyć, by w przyszłości dojść gdzieś tam...
Taki mój na życie plan.
Na zmianę szlocham i się śmieje.
Od dawna tak mam.
Ogień gaśnie, gdy spotka go woda.
Bo ktoś wymyślił tak.
Więc dziś ja...
Opowiem, o dziewczynie co zgubiła się wśród nocnych zórz.
Bo się starała, bo kochała...
I nie spotkała jej nagroda za trud.
Ciągłe wzloty, ciągłe upadki...
Ciągłe porażki, ciągłe nadzieje...
Na nadejście lepszego dnia!
To cała ja!
Tylko ja!
Piszę, co ślina na język przyniesie.
Każdy tak ma.
Ach kochana pani jesień....
Znów za mną w karty gra.
Komentarze (21)
Cóż powiedzieć.
Swietne!
Dzięki
Rzadko kiedy jesteśmy sprawiedliwie nagradzani. Znowu został wpleciony motyw jesienny? Oryginalność kochana xD napisz o słonecznym lecie xD jak wrócę do domu dam ci 5 :D
Jak tu pisać o lecie jak u mnie leje.
Tina12 Normalnie. Trochę wyobraźni ^^
Kolejny genialny wiersz. Bez zbędnych słów daje 5.
Dzięki
Cóż tak jak powiedziałam oto i jestem hahah :D. I wcale nie żałuje, bo wiersz jest fantastyczny <333. Bardzo mi się podoba i do mnie przemawia <33. Leci niestety tylko 5 :(
Aż 5
XD
Poprostu świetny 5 :) I żałuję że czytam dopiero teraz :(
Dzięki :)
Zachodzę w głowę jak Ci się chce pisać takie banały. Nie czytasz dobrych wierszy?
5/6 jak narazie osobom się to podoba wiec zastanów się czy to czymś przypomina banał. A jeśli nie przypadło do twojego jakże wyrafinowanego gustu, to po co czytasz i psujesz autorce humor? Nie wszystko musi dotknąć twoja wspaniała krytyka. I wiem wiem możesz sobie komentować wszystko jak chcesz, ale trochę umiaru i nie tak ostro bo to nie świadczy o tym, że jesteś niewiadomo kim, niewiadomo jakim znawcą, tylko o tym że jesteś niegrzeczna, a twoja zacna krytyka nie jest w żadnym wypadku konstruktywna.
5/6 jak narazie osobom się to podoba wiec zastanów się czy to czymś przypomina banał. A jeśli nie przypadło do twojego jakże wyrafinowanego gustu, to po co czytasz i psujesz autorce humor? Nie wszystko musi dotknąć twoja wspaniała krytyka. I wiem wiem możesz sobie komentować wszystko jak chcesz, ale trochę umiaru i nie tak ostro bo to nie świadczy o tym, że jesteś niewiadomo kim, niewiadomo jakim znawcą, tylko o tym że jesteś niegrzeczna, a twoja zacna krytyka nie jest w żadnym wypadku konstruktywna.
5/6 jak narazie osobom się to podoba wiec zastanów się czy to czymś przypomina banał. A jeśli nie przypadło do twojego jakże wyrafinowanego gustu, to po co czytasz i psujesz autorce humor? Nie wszystko musi dotknąć twoja wspaniała krytyka. I wiem wiem możesz sobie komentować wszystko jak chcesz, ale trochę umiaru i nie tak ostro bo to nie świadczy o tym, że jesteś niewiadomo kim, niewiadomo jakim znawcą, tylko o tym że jesteś niegrzeczna, a twoja zacna krytyka nie jest w żadnym wypadku konstruktywna.
Przepraszam, ale wkleiło się 3 razy. Choć może tyle wystarczy abyś betti zrozumiała :)
blaackangel
Oby wystarczyło.
Tina12 No właśnie. Żyjmy więc nadzieją
blaackangel jeżeli ktoś nie czyta dobrych wierszy, to faktycznie ta miernota może mu się wydać arcydziełem, ale czy to znaczy, że faktycznie jest arcydziełem?
Może nie w moim stylu, ale i tak fajny wiersz, bo z pewnym przesłaniem. Dla mnie super 5
Miło to słyszeć
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania