To, co jest
Tytuł jest ciszą
przed oddechem, przed krzykiem.
To ten brak, co pachnie brakiem.
To kompas, co zgasł,
zanim się w ogóle szukać zaczęło.
Tytuł to po prostu to, co jest.
Tytuł jest ciszą
przed oddechem, przed krzykiem.
To ten brak, co pachnie brakiem.
To kompas, co zgasł,
zanim się w ogóle szukać zaczęło.
Tytuł to po prostu to, co jest.
Komentarze (2)
Ja mam zawsze problem jaki tytuł. I trafnie to pokazałaś.
Ja również mam problem - albo mam tytuł a nie mam wiersza :)))
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania