"Kiedy tylko zauważyłem jej zamyśloną twarz, wiedziałem, że o czymś intensywnie rozmyśla." Nobla dla tego pana.
Przepraszam, jestem okropny.
Idealne jak zawsze i jak zawsze prawdziwe. 5
Prawda. Nie wiem czemu, ale to zdanie wzbudziło smutek: Niektórych kolorów chcemy mieć więcej, innych mniej, ale nie zawsze nam się udaje to osiągnąć, 5:)
Kiedy tylko zauważyłem jej zamyśloną twarz, wiedziałem, że o czymś intensywnie rozmyśla.
— O czym znowu myślisz? — zapytałem i pocałowałem ją w czoło. Oparła głowę na moim ramieniu, a ja
Moim zdaniem to powtórzenia.
Ta część rzeczywiście wyszła Ci troszkę gorzej, ale i tak było dobrze. Nie rozumiem tylko, co masz na myśli, mówiąc, że emocje mogą zmienić się w szarość. Chodzi Ci o to, że zobojętnieją? Ale czy jest to dobre określenie? Bo przecież kolory to właśnie odcienie szarości.
Anonim10.08.2015
W sensie, że gdy czujemy za dużo na raz, to nie wiemy co tak naprawdę czujemy. Wiesz, jak zmieszamy kilka barw, to nie wiemy, jakie są w nich kolory. Nie wiem, czy dobrze wyjaśniłam ;D Ale dziękuję za przeczytanie! :*
Komentarze (17)
Piękne te Twoje barwy 5 :)
Dzięki, Karola XD
"Kiedy tylko zauważyłem jej zamyśloną twarz, wiedziałem, że o czymś intensywnie rozmyśla." Nobla dla tego pana.
Przepraszam, jestem okropny.
Idealne jak zawsze i jak zawsze prawdziwe. 5
Przesadzasz XD Ale dziękuję :*
Prawda. Nie wiem czemu, ale to zdanie wzbudziło smutek: Niektórych kolorów chcemy mieć więcej, innych mniej, ale nie zawsze nam się udaje to osiągnąć, 5:)
Dzięki Nat :*
Smutne, ale prawdziwe. 5 :*
Hejka, Pospolita ;) Dzięki :***
Podobało mi się to samo zdanie co NataliiO. Tekst jest nostalgiczny. Ode mnie 4.
Dzięki Prue :***
Jestem pod wrażeniem ta seria jest piękna, smutna i prawdziwa, 5 :)
Dziękuję, choć ta część wyszła mi słabo XD Postaram się coś jeszcze do niej napisać ;)
Nie prawda :o
To pisz, pisz ^^
Jutro, bo dzisiaj cały dzień czytam :D
Kiedy tylko zauważyłem jej zamyśloną twarz, wiedziałem, że o czymś intensywnie rozmyśla.
— O czym znowu myślisz? — zapytałem i pocałowałem ją w czoło. Oparła głowę na moim ramieniu, a ja
Moim zdaniem to powtórzenia.
Ta część rzeczywiście wyszła Ci troszkę gorzej, ale i tak było dobrze. Nie rozumiem tylko, co masz na myśli, mówiąc, że emocje mogą zmienić się w szarość. Chodzi Ci o to, że zobojętnieją? Ale czy jest to dobre określenie? Bo przecież kolory to właśnie odcienie szarości.
W sensie, że gdy czujemy za dużo na raz, to nie wiemy co tak naprawdę czujemy. Wiesz, jak zmieszamy kilka barw, to nie wiemy, jakie są w nich kolory. Nie wiem, czy dobrze wyjaśniłam ;D Ale dziękuję za przeczytanie! :*
Tak, bardzo dobrze. :) Już rozumiem. ;)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania