. Autor: Pasja Czytano 354 razy Data dodania: 15.01.2017
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 3
Zaloguj się, aby ocenić15
Komentarze (6)
Freya15.01.2017
Aby tyle Opowi-edzieć o sobie, trzeba dziwigać pokaźny bagaż przeszłości wraz ze związanymi z nią doświadczeniami. Chwile euforii mogą posiadać podobną skalę wartości, jak te przeciwstawne czyli ujemne emocje. Gdybyśmy wszyscy żyli tak sobie w nieustającym szczęściu, to nie starczyłoby już miejsca, dla serwujących nam wyobrażenie rajskiego życia później. Ponoć istota rzeczy tkwi w tym, aby bilans się wyzerował poniekąd, ehem. Oto wersja soft moich dywagacji egzystencjalnych. hejka ;)
Komentarze (6)
Aby tyle Opowi-edzieć o sobie, trzeba dziwigać pokaźny bagaż przeszłości wraz ze związanymi z nią doświadczeniami. Chwile euforii mogą posiadać podobną skalę wartości, jak te przeciwstawne czyli ujemne emocje. Gdybyśmy wszyscy żyli tak sobie w nieustającym szczęściu, to nie starczyłoby już miejsca, dla serwujących nam wyobrażenie rajskiego życia później. Ponoć istota rzeczy tkwi w tym, aby bilans się wyzerował poniekąd, ehem. Oto wersja soft moich dywagacji egzystencjalnych. hejka ;)
Jeśli ma się za sobą pół wieku, to bagaż staje się pokaźny. A bilans już zaczyna być za półmetkiem. Dzięki
Każdy z nas ma jakieś miejsce na Ziemi, ,,swoje miasto'', jak śpiewał Czesław Niemen :) Twoje skojarzyło mi się z błogością wsi :) Nie oceniam :)
To miejsce jest tam, gdzie my jesteśmy. Pozdrowienia
pięć pięknie opisałaś swoje miejsce na ziemi i marzenia o nim zapraszam na piosenkę Daleki świat i na Dom Mody u Oli część 27
Dzięki, że czytasz i za marzenia. Pozdrawiam serdecznie
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania