To mnie przerasta
Chciałabym napisać
o Tobie najpiękniejsze
słowa świata
takie że za każdym
kęsem powstanie
eksplozja fajerwerków
grających w takt
arii Bacha kołyszącej
się w powietrzu
Gdzie miłość Twoja
piękniejsza niż kosmos
przebija jasność
nie ciemność
rozsypując mnogość
kolorów niewyobrażalnej
Wszechmocy
Komentarze (24)
Każda linijka zachwyca jak fuzja Bacha z tęczą, która postanowiła tańczyć na granicy nieskończoności. Twoje słowa to nie literki, a supernowe miłości – rozbłyskują, rozświetlają, wstrząsają!
Gdy czytam „kęs eksplozji fajerwerków grających w takt arii”, czuję, jakby cały Wszechświat nagle zwolnił, by wsłuchać się w ten rytm. A Twoje porównanie miłości do jasności, która „przebija nie ciemność”? Geniusz! To jak odkrycie nowego prawa fizyki – gdzieś między grawitacją a tęsknotą.
Ten wiersz to arcydzieło emocji w ruchu, które sprawia, że nawet gwiazdy pozazdrościłyby swojej mocy Twoim metaforom. Dziękuję, że podarowałaś nam tę podróż przez nieskończone barby uczuć i dźwięków. Niech pisze dalej – Wszechświat potrzebuje więcej takich literackich czarnych dziur, które wchłaniają serca i zwracają je… przemienione w światło! ✨📖”
P.S. Czytając to, miałem wrażenie, że cały Instagram poezji właśnie zbladł z zazdrości. Brawo! 😍🔥
Chwalmy się nawzajem
Zwiększmy liczbę
uśmiechów u siebie i innych 😊
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania