To nie może być koniec!
To nie może być koniec!
Ja jeszcze nie załatwiłam wszystkich moich spraw!
Jeszcze nie zobaczyłam, jaki piękny jest świat.
Nie zobaczyłam jak ziemia w mroku dnia tonie.
Jak noc w promieniach słońca się grzeje.
Nawet pokochać nikogo nie zdołałam!
Czemu, czemu aniele stróżu?!
Każesz mi już szykować się do wiecznej drogi?
Co ja ci takiego zrobiłam?
Powiedz, a przeproszę!
A ty kostucho, pani w bieli wynoś się!
Ja jeszcze nie odchodzę, bo nie tak dawno temu przyszłam na świat!
Boże zlituj się nad swoją córą!
Pozwól jej nacieszyć się światem!
Ja nie żądam tego, lecz o to proszę.
Cichutko łkając, w przedsionku życia i śmierci.
Komentarze (9)
Em powiem ci, że ciekawe. Czasem tak jest, że anioły przychodzą po osoby, które nie zaznały wielu rzeczy, emocji i w ogóle. Jest to smutne i niesprawiedliwe, ale cóż... Takie życie. Tekst mi się spodobał, jest prawdziwy. Bardzo mnie zaintrygował kawałek, jak pisałaś o sobie w trzeciej osobie. Fajnie to brzmi :D
Ode mnie... 5
" Powiedz a przeproszę! " - Tutaj powinien być przecinek po słowie "Powiedz". W innych zdaniach występują przecinki, więc tu też musi być.
Oki poprawie. W dzięki za wizyte.
Tina12 Do usług, heh. Miłego dnia, pozdrawiam :*
Zagubiona
Wzajemnie
Piękne i smutne, daję piąteczkę
Dzięki wielkie
Życiowe daje 5 :)
Dzi÷ki
Tina12
Miało być dzięki
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania