To Nie Twoja Wina
Głupia byłam że się na to nabrałam,
Głupia jestem że o tym pomyślałam.
Łzy się leją w samotności,
To wszystko właśnie przez Ciebie.
Lecz czemu płacze?....
Bo się nabrałam,
Dałam się zwieść,
Tobie jednemu.
ref.
Czasem życie uczy nas.
By dążyć do celu.
Kiedy tracisz go,
no cóż, spróbuj jeszcze raz.
Ty tylko jedno zapamiętaj,
Nie poddawaj się.
Nie płacz ciągle,
Nie bądź słaba.
Wstań i pokaż
to co umiesz.
Jeśli kocha to powróci,
Jak nie, to nie twoja wina, hej!
Komentarze (7)
aha, oki xD. Będąc szczerą, to takie se.
Szczerość jest najważniejsza
Nie jest źle. 4
Hej na koniec dobrym hej.
Hej to słówko, które kategorycznie dyskwalifikuje piosenkę. :) Próbuj dalej, będę się bacznie temu przyglądał :) Oczywiście, nie jestem ekspertem :P
Hej to słówko, które kategorycznie dyskwalifikuje piosenkę. :) Próbuj dalej, będę się bacznie temu przyglądał :) Oczywiście, nie jestem ekspertem :P
Dubel :P
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania