dziękuję. to taki dosyć stary tekst, pozbierany i zreanimowany. staram się wykopywać takie skrawki, bo twórczo lubuję się w niemożnościach i nieszczęściach, a moja obecna sytuacja to raczej kontent bardzo. o tym, że wszystko kontent jakoś nie umiem pisać, więc. :3
Komentarze (4)
Spoko. 4 na zachęte
dziękuję. to taki dosyć stary tekst, pozbierany i zreanimowany. staram się wykopywać takie skrawki, bo twórczo lubuję się w niemożnościach i nieszczęściach, a moja obecna sytuacja to raczej kontent bardzo. o tym, że wszystko kontent jakoś nie umiem pisać, więc. :3
Ciekawe :) Będzie coś więcej ? :D 4 również na zachętę :)
w tym temacie nie podejrzewam, ale generalnie to mam nadzieję, że tak. :3
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania