To tylko moment
Trzymaj mnie za rękę
szczególnie, gdy sny idą spać,
a za firanką podmuch wiatru
szykuje kolejną burzę.
Między łykiem kawy
zbyt długie przerwy.
Niektóre słowa przekreślone,
inne nieśmiało zaglądają
do filiżanek. Szukają cukru.
Szkoda, że ukryłes tatuaże.
Pod garniturem.
Z nimi łatwiej odnaleźć się
w słońcu.
Komentarze (17)
No cóż mogę powiedzieć pierwsza zajebista, takie rasowe otwarcie. Druga doskonale podtrzymuje uzyskany przez pierwszą strofę efekt „zanurzenia” w twoich obrazach i w końcu finał kiedy można odetchnąć...
Bym coś powiedział jeszcze ale powiem tylko, że bardzo mi się podoba!
Dziękuję, Maurycy.
Tez podoba
Dziękuję, jagodolas.
Dobry tekst, pobudza wyobraźnię i inspiruje, 5, pozdrawiam :-)
Dziękuję, Piotrek.
Jak zwykle super wiersz. Z przyjemniścią czytałem.
Dziękuję, Bogumił.
Jesteś w formie. Słowa zaglądajace do filiżanek w poszukiwaniu cukru - mistrzostwo.
Dziękuję, piliery.
Jest dobrze ;-)
Dziękuję, Jacom.
Całkiem dobre ^^
Dziękuję, Demonku.
"gdy sny idą spać"
Oj niefajnie, gdy się nic nie śni. Super wiersz ?
Dziękuję, Szpilka.
Fajny wiersz. Podoba mi się ?
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania