To tylko moment

Trzymaj mnie za rękę

szczególnie, gdy sny idą spać,

a za firanką podmuch wiatru

szykuje kolejną burzę.

 

Między łykiem kawy

zbyt długie przerwy.

Niektóre słowa przekreślone,

inne nieśmiało zaglądają

do filiżanek. Szukają cukru.

 

Szkoda, że ukryłes tatuaże.

Pod garniturem.

Z nimi łatwiej odnaleźć się

w słońcu.

Średnia ocena: 3.9  Głosów: 18

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (17)

  • No cóż mogę powiedzieć pierwsza zajebista, takie rasowe otwarcie. Druga doskonale podtrzymuje uzyskany przez pierwszą strofę efekt „zanurzenia” w twoich obrazach i w końcu finał kiedy można odetchnąć...
    Bym coś powiedział jeszcze ale powiem tylko, że bardzo mi się podoba!

  • betti 04.03.2020

    Dziękuję, Maurycy.

  • jagodolas 04.03.2020

    Tez podoba

  • betti 04.03.2020

    Dziękuję, jagodolas.

  • Piotrek P. 1988 04.03.2020

    Dobry tekst, pobudza wyobraźnię i inspiruje, 5, pozdrawiam :-)

  • betti 04.03.2020

    Dziękuję, Piotrek.

  • indri 04.03.2020

    Jak zwykle super wiersz. Z przyjemniścią czytałem.

  • betti 04.03.2020

    Dziękuję, Bogumił.

  • piliery 04.03.2020

    Jesteś w formie. Słowa zaglądajace do filiżanek w poszukiwaniu cukru - mistrzostwo.

  • betti 04.03.2020

    Dziękuję, piliery.

  • Jacom JacaM 04.03.2020

    Jest dobrze ;-)

  • betti 04.03.2020

    Dziękuję, Jacom.

  • DEMONul1234 04.03.2020

    Całkiem dobre ^^

  • betti 04.03.2020

    Dziękuję, Demonku.

  • Szpilka 05.03.2020

    "gdy sny idą spać"

    Oj niefajnie, gdy się nic nie śni. Super wiersz ?

  • betti 05.03.2020

    Dziękuję, Szpilka.

  • Kasmat 06.03.2020

    Fajny wiersz. Podoba mi się ?

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania