xxx

xxx

Średnia ocena: 3.3  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (45)

  • Łukaszenkow 15.02.2023

    W ciemności nie ma czego żałować?

  • MartynaM 15.02.2023

    Dlaczego?

  • Łukaszenkow 15.02.2023

    MartynaM Bo nie widać

  • MartynaM 15.02.2023

    Łukaszenkow, tylko jak ma się mrok w sobie. Tak mi się wydaje.

  • Łukaszenkow 15.02.2023

    MartynaM Poetycka metafora przepalonej żarówki

  • MartynaM 15.02.2023

    Łukaszenkow, skoro tak uważasz...

  • Łukaszenkow 15.02.2023

    MartynaM Nie uważam, próbuję dociec

  • MartynaM 15.02.2023

    Łukaszenkow, próbuj...

  • Łukaszenkow 15.02.2023

    Dzisiaj słonecznie i o miłości wszyscy, a ty w mrok odpływasz

  • MartynaM 15.02.2023

    Łukaszenkow, widocznie nie mam tak jak wszyscy...

  • Łukaszenkow 15.02.2023

    MartynaM Aż tak bardzo przegięliśmy?

  • MartynaM 15.02.2023

    Łukaszenkow, nie, tym bardziej że jesteście z siebie dumni.
    Zresztą ten wiersz nie ma nic wspólnego z waszymi wygłupami.

  • Łukaszenkow 15.02.2023

    MartynaM Jutro wróci normalność, myślisz, że niektórzy stracili ją dziś na zawsze?

  • MartynaM 15.02.2023

    Łukaszenkow, a skąd ja mam wiedzieć, kto i co dzisiaj stracił? Nie mam szklanej kuli...

  • Łukaszenkow 15.02.2023

    MartynaM Masz własne obserwacje świata, o to pytam.

  • MartynaM 15.02.2023

    Łukaszenkow, żeby coś bezbłędnie zanalizować, trzeba dobrze poznać. Takie mam zdanie.

  • Łukaszenkow 15.02.2023

    bredzę już pewnie, idę spać zatem i już się nie upokarzam ;) Dobranoc

  • MartynaM 15.02.2023

    Łukaszenkow, nie rozumiem, skąd u Ciebie myśl o upokorzeniu? Napisałam coś nie tak?

  • Łukaszenkow 15.02.2023

    MartynaM No piszę przecież iż bredzę już, intelekt domaga się odpoczynku

  • Łukaszenkow 15.02.2023

    Co miałaś nie tak napisać?

  • MartynaM 15.02.2023

    Łukaszenkow, a mnie się nie chce spać. Ty musisz już?

  • Łukaszenkow 15.02.2023

    MartynaM Rozumiem, że koniecznie pragniesz abym został?

  • MartynaM 15.02.2023

    No właśnie nie wiem, czasami zdarza mi się coś palnąć bez zastanowienia.

    No mógłbyś... chyba że nie możesz. Zrozumiem.

  • Łukaszenkow 15.02.2023

    MartynaM Szykujesz mi jakiś podstęp w odwecie za Szaleja?

  • MartynaM 15.02.2023

    Łukaszenkow, mnie Szalej nie interesuje.

  • Łukaszenkow 15.02.2023

    MartynaM Nie chodzi o zainteresowanie

  • MartynaM 15.02.2023

    Łukaszenkow, a o co?

  • Łukaszenkow 15.02.2023

    MartynaM Idę spać, oczęta takie małe szparki czekają na jino oko. Dobrych snów i jutro przeżyjmy kolejny wyjątkowy dzień w tym miejscu.

  • Łukaszenkow 15.02.2023

    *kino

  • MartynaM 15.02.2023

    Łukaszenkow, pierwszy raz ktoś ode mnie ucieka... no nic, jakoś zniosę to upokorzenie.
    Dobranoc.

  • o nim pseud 15.02.2023

    "spójrz, jeszcze miga, choć nikt nie widzi. za ciemno"

    na prawdę.

    Stwierdzenie, że coś widać, ale nikt tego nie widzi, jest trochę naciągane, ale pewnie się mylę.

  • MartynaM 15.02.2023

    może powinnam dać tytuł ''język migowy''?

  • o nim pseud 16.02.2023

    MartynaM
    A może... ma sens, gdy oglądamy ten wiersz jak film w kinie, wtedy nikt w filmie nie widzi, że ktoś miga, gdyż jest ciemno, ale telewidz widzi, że nikt nie widzi, że miga. Czyli można widzieć to, czego nikt zobaczyć nie może.

  • MartynaM 16.02.2023

    o nim pseud, a nie prościej nie widzieć z obojętności na to, co wokół? Zresztą, co kto lubi...

  • o nim pseud 16.02.2023

    MartynaM "Zresztą, co kto lubi..." Oczywiście. Jeszcze drobna uwaga: "uciekała od dni takich jak dzisiaj" "kiedy nie ma dokąd uciec" Za dużo uciekania moim zdaniem.

  • MartynaM 16.02.2023

    o nim pseud, o dzięki, nie zauważyłam.

  • o nim pseud 16.02.2023

    MartynaM

    Do usług szanownej Pani :)

  • Już po tytule widać było, że to będzie dobry wiersz. Jestem rad. Pozdrawiam 5

  • MartynaM 16.02.2023

    Dziękuję, Marku.
    Pozdrawiam ?

  • Dekaos Dondi 16.02.2023

    MartynaM↔W przestrzeni, pomiędzy sobą, a maską, czasami najtrudniej się odnaleźć.
    Za mało miejsca, dla manewru↔Pozdrawiam?:)

  • MartynaM 16.02.2023

    Tak, trzeba być zahartowanym jak stal, wtedy łatwiej manewrować.
    Dzięki, DD, za komentarz.
    Pozdrawiam.

  • Noico1 21.02.2023

    Zwyczajna grafomania, wszystko na jedno kopyto.

  • MartynaM 21.02.2023

    No... hahaha

  • Noico1 21.02.2023

    Dno i trzy metry mułu.

  • MartynaM 21.02.2023

    No... hahaha

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania