.

 

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 8

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (10)

  • Szalokapel 02.04.2017

    Bardzo przyjemny tekst. A przede wszystkim prawdziwy! Zostawiam piatkę.

  • Pasja 02.04.2017

    Dzięki za przyznanie się do przydasiów. Pozdrawiam

  • Tanaris 02.04.2017

    Te dylematy xD 5

  • Pasja 02.04.2017

    Odwieczne dylematy kobiet. Pozdrawiam serdecznie

  • Pan Buczybór 02.04.2017

    Człowiek ma w naturze zbieractwo i chomikowanie. Tak trudno czasami wyrzucić pewne rzeczy. 5

  • Pasja 02.04.2017

    Sentyment, przywiązanie i wspomnienia pewnie. Pozdrawiam serdecznie

  • Karawan 02.04.2017

    Oj Pasjo, pasjo. Wiesz przecież, że tylko przeprowadzka lub gruntowny remont powodują likwidację przydasiów. Pozdrawiam.

  • Pasja 02.04.2017

    Święta racja panie Karawanie! Dzięki i pozdrawiam serdecznie

  • KarolaKorman 02.04.2017

    Skąd ja to znam :D Mnie też wszystko się przydaje. Przecież moda powraca, choć nigdy nie ubieram się modnie a raczej w to, co na ten moment mam ochotę albo schudnę, albo może kiedyś córka, bo przecież fajna jest (myślę o sukience np.) i tym sposobem pozbywam się tylko poplamionych, dziurawych. Stare wycieruchy, dziurawe w modzie - znów wróciły do łaski :) Życie babskie :) 5 :)

  • Pasja 03.04.2017

    Tak masz rację, życie babskie. Chociaż znam też facetów chomików. Też trzymałam dla córki. Uśmiała się. Miłej nocy.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania