Skąd ja to znam :D Mnie też wszystko się przydaje. Przecież moda powraca, choć nigdy nie ubieram się modnie a raczej w to, co na ten moment mam ochotę albo schudnę, albo może kiedyś córka, bo przecież fajna jest (myślę o sukience np.) i tym sposobem pozbywam się tylko poplamionych, dziurawych. Stare wycieruchy, dziurawe w modzie - znów wróciły do łaski :) Życie babskie :) 5 :)
Komentarze (10)
Bardzo przyjemny tekst. A przede wszystkim prawdziwy! Zostawiam piatkę.
Dzięki za przyznanie się do przydasiów. Pozdrawiam
Te dylematy xD 5
Odwieczne dylematy kobiet. Pozdrawiam serdecznie
Człowiek ma w naturze zbieractwo i chomikowanie. Tak trudno czasami wyrzucić pewne rzeczy. 5
Sentyment, przywiązanie i wspomnienia pewnie. Pozdrawiam serdecznie
Oj Pasjo, pasjo. Wiesz przecież, że tylko przeprowadzka lub gruntowny remont powodują likwidację przydasiów. Pozdrawiam.
Święta racja panie Karawanie! Dzięki i pozdrawiam serdecznie
Skąd ja to znam :D Mnie też wszystko się przydaje. Przecież moda powraca, choć nigdy nie ubieram się modnie a raczej w to, co na ten moment mam ochotę albo schudnę, albo może kiedyś córka, bo przecież fajna jest (myślę o sukience np.) i tym sposobem pozbywam się tylko poplamionych, dziurawych. Stare wycieruchy, dziurawe w modzie - znów wróciły do łaski :) Życie babskie :) 5 :)
Tak masz rację, życie babskie. Chociaż znam też facetów chomików. Też trzymałam dla córki. Uśmiała się. Miłej nocy.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania