Tomik Atomik

Tomik Atomik

Wydanie

Tomiku

Po głowie

Mi chodzi

Jak chomik

Puszysty

Tomik

Atomik

To

pomysł

Sympatyczny

 

Bo pisać trzeba

O wszystkim

Średnia ocena: 4.6  Głosów: 9

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (17)

  • Neurotyk 01.01.2017

    He he, autoironiczne?:)

  • illibro 01.01.2017

    Sam nie wiem, jak to nazwać ;-) Poczułem potrzebę to maznąłem klawiaturą ;)

  • Neurotyk 01.01.2017

    illibro, przyjmuję :)

  • Violet 01.01.2017

    Normalnie nie wiem co napisać :) Chyba nawet mi się podoba :) A, co tam; 5
    Pozdrawiam.

  • illibro 02.01.2017

    THX ;)

  • D4wid 01.01.2017

    Piękne w swej prostocie.

  • illibro 02.01.2017

    Dziękuję za komplement ;)

  • detektyw prawdy 01.01.2017

    fa
    jne
    5

  • illibro 02.01.2017

    Dziękuję :)

  • KarolaKorman 02.01.2017

    Różne rzeczy chodzą ludziom po głowie :) 5 :)

  • illibro 02.01.2017

    Różne, różne ;-)

  • tygrysek100395 02.01.2017

    Wydawaj, wydawaj ten tomik:D

  • illibro 02.01.2017

    Wydam ;-)

  • Pan Buczybór 02.01.2017

    Raczej Tytus i A' Tomek. Tylko gdzie zgubili Romka? 5

  • illibro 02.01.2017

    Zagubił się gdzieś ;-)

  • Karawan 02.01.2017

    Ja bym uważał! A jak Ci to co chodzi po głowie wytupie włosy? Albo gorzej jeszcze - zacznie biegać? 5

  • illibro 02.01.2017

    To łysy będę ;-)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania