Towarzystwo
Lubię być sam
Milczenie jest głośniejsze od mowy
Nikt nie rozumie mnie lepiej od czterech ścian
Które echem odbijają moje myśli
Lubię być sam
W erze wywiadów i globalnej komunikacji
Przepada nam czas na rozmowę
z samym sobą
Lubię być sam
Milczenie jest głośniejsze od mowy
Nikt nie rozumie mnie lepiej od czterech ścian
Które echem odbijają moje myśli
Lubię być sam
W erze wywiadów i globalnej komunikacji
Przepada nam czas na rozmowę
z samym sobą
Komentarze (5)
Czym mniej mówię, tym mam mniej wrogów.
Dokładnie
Też prowadzę rozmowy ze sobą. Są to czasem szczere, a czasem oszukuję, ale tamta we mnie to wie. Zgadzam się z Szur, że nieraz lepiej jest milczeć. Miłego 5)
Rozmowa z samym sobą potrafi czasem zaradzić na wiele problemów, przynajmniej w moim przypadku
Taka trochę aspołeczność, osamotnienie. Da się tak żyć; fajnie nawet. Wiersz całkiem całkiem. Pozdro.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania