Towarzystwo

Lubię być sam

Milczenie jest głośniejsze od mowy

 

Nikt nie rozumie mnie lepiej od czterech ścian

Które echem odbijają moje myśli

 

Lubię być sam

W erze wywiadów i globalnej komunikacji

Przepada nam czas na rozmowę

z samym sobą

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (5)

  • Szudracz 14.09.2017

    Czym mniej mówię, tym mam mniej wrogów.

  • Winrych 14.09.2017

    Dokładnie

  • Pasja 14.09.2017

    Też prowadzę rozmowy ze sobą. Są to czasem szczere, a czasem oszukuję, ale tamta we mnie to wie. Zgadzam się z Szur, że nieraz lepiej jest milczeć. Miłego 5)

  • Winrych 14.09.2017

    Rozmowa z samym sobą potrafi czasem zaradzić na wiele problemów, przynajmniej w moim przypadku

  • Pan Buczybór 14.09.2017

    Taka trochę aspołeczność, osamotnienie. Da się tak żyć; fajnie nawet. Wiersz całkiem całkiem. Pozdro.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania