Trochę mi go żal

Źle cię

wymyślili panie,

kiedy zniknę

istnieć przestaniesz

a jak ród ludzki

się przekręci

braknie o tobie

śladu w pamięci.

 

Zważywszy,

że to

niechybnie się

stanie,

nim Słońce zgaśnie

skrobnij testament.

panie

 

Upchnij go

w nowej galaktyce

by nie przepadło

żadne z życzeń,

i by napruci

po wiekach,

malowali cię

nowego

już na wzór

człowieka.

Średnia ocena: 2.3  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (2)

  • ireneo ponad rok temu

    Prawdziwi katolicy powinni modlić się o jego stabilizację somatyczną i neurotyczną

  • Dawid 2903 ponad rok temu

    Irusiątko żalące się na katolików opuszczone ateistyczne zakompleksione brzydkie kaczątko

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania