Trochę mniej samotny
Drogi nieznajomy,
Nikt cię nie zna
I nigdy nie pozna.
Sam siedzisz na trawie,
Zanurzając się
w strony barwnej fikcji.
Dajesz sobie radę sam,
Niechętnie
Idąc do przodu.
Ale kiedy spadniesz,
Nie będzie nikogo,
Kto pociągnie cię ku górze.
Nie znam cię,
Obca osobo,
I zapewne nigdy nie poznam.
Jednak myślę, że gdybyś
Odłożył ten długopis, byłbyś
Trochę mniej samotny.
Komentarze (2)
Bardzo prozaiczne, bardzo w prozie i tylko nie bardzo w tym miejscu. Na miejscu adresata listu cieszyłbym się móc pozostać w obcości wobec nadawcy.
Jak na obcego dużo o nim wiesz. Podglądasz, chyba wyszuka wyższej trawy. Może konopie...
wyskakując dostarczysz mu sporo zabawy🤣
https://www.youtube.com/watch?v=hj-rkETVF6s
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania