Trójkąt brukselski

Dlaczego nie potrafię się śmiać.

 

Wczoraj UE rozdała swoje najwyższe odznaczenia.

Dla Angeli Merkel za energetyczne uzależnianie Europy od Rosji, zapewnianie jej środków na wojnę z Ukrainą. Za otwarcie granic Europy dla wykształconych archeologów, którzy przybieżeli szukać u nas przyszłości, wyrąbać maczetami islam. Zasiedlać nas.

Winnej zbrodni ludobójstwa na afrykańskich szlakach przemytników ludzi.

 

Dla Wołodymira Żełenskiego za nieodcięcie się od Banderyzmu, stanie na czele wielkiej korupcji i defraudacji.

 

Lecha Wałęsy za całokształt zakłamania historii, trzymania się fałszu z Matką Boską w klapie.

 

Tusk na razie pominięty, chociaż łukaszenkuje jak może.

Średnia ocena: 2.8  Głosów: 8

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (4)

  • Dobranocka miesiąc temu

    Jakby żył Hitler, Stalin, czy Hitler to pewnie by się załapali wraz z tymi. Teraz trzeba usuwać z list honowych obywateli miast takie indywidua, i tylko robota niepotrzebna, a koszty.

  • Dobranocka miesiąc temu

    W 2018 świętowali hucznie w Trewirze dwusetne urodziny Marksa, to co im tam.

  • Kacun84 miesiąc temu

    W sam srdnotrafione

  • Grain miesiąc temu

    Polski szkoda

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania