0

 

Średnia ocena: 4.0  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (8)

  • Nerd 02.10.2017

    "mamy oto babkę take" - babkę taką. Ewentualnie można napisać babkę Take wtedy można uznać to za wschód ie imię :P

    Fajna zabawa słowem. Jak dla mnie świetne. 4.

  • Nerd 02.10.2017

    wschodnie imię *

  • Radeks 02.10.2017

    O take babkę walczylim :) i mamy

  • Nerd 02.10.2017

    Radeks po polskim to brzmi, ale jak chcesz :P

  • Nerd 02.10.2017

    Po polskimu*

  • Canulas 02.10.2017

    Nie wiem, czemu tylko trzy. Całkiem lekkeee.

  • Pan Buczybór 02.10.2017

    No, rym całkiem koślawy, ale puenta jest przynajmniej i to mądra całkiem. Ja tam po nocy nie jem, a nawet jeśli to i tak bym nie miał po kim. Pozdro.

  • Radeks 02.10.2017

    Oj tam koślawy, gdyby wszyscy prości byli to gdzie miejsce dla Quasimodo

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania