0Autor: RadeksCzytano 557 razyData dodania: 02.10.2017
Średnia ocena: 4.0 Głosów: 3
Zaloguj się, aby ocenić12
"mamy oto babkę take" - babkę taką. Ewentualnie można napisać babkę Take wtedy można uznać to za wschód ie imię :P Fajna zabawa słowem. Jak dla mnie świetne. 4.
wschodnie imię *
O take babkę walczylim :) i mamy
Radeks po polskim to brzmi, ale jak chcesz :P
Po polskimu*
Nie wiem, czemu tylko trzy. Całkiem lekkeee.
No, rym całkiem koślawy, ale puenta jest przynajmniej i to mądra całkiem. Ja tam po nocy nie jem, a nawet jeśli to i tak bym nie miał po kim. Pozdro.
Oj tam koślawy, gdyby wszyscy prości byli to gdzie miejsce dla Quasimodo
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (8)
"mamy oto babkę take" - babkę taką. Ewentualnie można napisać babkę Take wtedy można uznać to za wschód ie imię :P
Fajna zabawa słowem. Jak dla mnie świetne. 4.
wschodnie imię *
O take babkę walczylim :) i mamy
Radeks po polskim to brzmi, ale jak chcesz :P
Po polskimu*
Nie wiem, czemu tylko trzy. Całkiem lekkeee.
No, rym całkiem koślawy, ale puenta jest przynajmniej i to mądra całkiem. Ja tam po nocy nie jem, a nawet jeśli to i tak bym nie miał po kim. Pozdro.
Oj tam koślawy, gdyby wszyscy prości byli to gdzie miejsce dla Quasimodo
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania