trudno pisać o…
naszkicuję trzepak
zawieszone do góry nogami
rumiane uśmiechy
szmacianą piłkę
wykopię ponad dal
spadnie w trawę
jak patyki po lizakach
zabawy w chowanego
i berek
komórki do wynajęcia
brzegi spokojnego Sanu
chybotliwa kładka
w cieniu drzewa
drewniana huśtawka
a może trzeba tylko napisać
dzieciństwo jest
cudowną beztroską bajką
Komentarze (10)
Dzieciństwo jest oazą szczęścia i beztroski. Spostrzegamy to dopiero gdy minie. Wtedy sięgamy po obrazy z przeszłości. Miłe wspomnienia!
Miłe i nie miłe, czas tak ucieka i jesteśmy coraz młodsi :))
Pozdrawiam i dziękuję pięknie
Bardzo przyjemne wspomnienia. Pięknie opisane Pasjo :)
Dziękuję za zajrzenie i słowa.
Pozdrawiam ciepło
Piękne wspomnienia i jak najbardziej takich zazdraszczam!
Opisane jest to prosto, ale ładnie :)
Witaj Ren i dziękuję pięknie za zwyczajny odbiór. Miłego popołudnia
Pasjo→Otóż to... odnosząc się do ostatnich wersów.
Niby bardzo skromnie, ale tak napisałaś, jakby nawet każda literka słowa, była wspomnieniem:)↔Pozdrawiam:)↔5
Dziękuję za wdepnięcie i słowo. Pozdrawiam
Dzieciństwo vs Szczęście to tylko migawki :) Mały człowiek podobnie jak ten dorosły musiał - co rusz - szamotać się z własnymi problemami i żyć w ustawicznym stresie z powodów wychowawczych, słuchając bez przerwy: "co z ciebie wyrośnieee?"
Serdecznie :)
Pewnie tak. Mały człowiek i małe problemy. Ale sprawy finansowe go nie obchodziły.
Pozdrawiam
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania