Uwaga, utwór może zawierać treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich!
Trup we mgle i słońcu.
Poprawiam w myślach cudzy wiersz,
z portalu. Słońce i Mgła jak wata szklana
( chacha ale ramota) Właśnie odkryłem zwłoki bezdomnego na śmietniku Carfura. Całe owinięte w folię, foliowy całun, całkiem pomysłowe. Noce są ciągle zimne. Ale tak, to wiosna w środku stycznia,
plus 15, z gorączką, ale da się wytrzymać.
Ale ten bezdomny przeszkadza, przesówam go trochę , niewygodny, kurwa sztywny.
w końcu na nim siadam . Jak syf to syf.
jeszcze trochę Skroluję te wypociny portalowe. Zakładam jednak inny filtr.
Samplowanie w kolorze niebieskim.
Do łezki łezka
Autobusy zapłakane deszczem
Wożą ludzi od siebie do siebie
Po błyszczącym, mokrym asfalcie
Jak po czarnym gwiaździstym niebie
Od tygodnia leje w mym mieście
Ścieka wilgoć po sercu i palcie
Z autobusu spłakanego deszczem
Liczę gwiazdy na mokrym asfalcie
Do łezki łezka, aż będę niebieska
W smutnym kolorze blue
Jak chłodny jedwab, w kolorze nieba
Zaśpiewa kolor blue
Autobusy zapłakane deszczem
Jak ogromne polarne foki
Wyszukują w deszczu swe miejsca
Wydmuchując pary obłoki
Po zmęczonych grzbietach
ich dreszczem
Przelatują neonów błyski
Autobusy zapłakane deszczem
Mają takie sympatyczne pyski
Do łezki łezka, aż będę niebieska
W smutnym kolorze blue
Jak chłodny jedwab, w kolorze nieba
Zaśpiewa kolor blue
Do łezki łezka, aż będę niebieska
W smutnym kolorze blue
Jak chłodny jedwab, w kolorze nieba
Zaśpiewa kolor blue
A gdy padać przestanie w mym mieście
Gdzie się ze swoim smutkiem umieszczę
Autobusie zapłakanym deszczem
Tam pojadę, gdzie pada wiecznie
Do łezki łezka, aż będę niebieska
W smutnym kolorze blue
Do łezki łezka, aż będę niebieska
W smutnym kolorze blue
Do łezki łezka, aż będę niebieska
W smutnym kolorze blue
Do łezki łezka, aż będę niebieska
W smutnym kolorze blue
W kolorze blue
W kolorze blue
W kolorze blue
W kolorze blue
W kolorze blue
W kolorze blue
W kolorze blue
W kolorze blue
Jonasz Kofta 1984 Warszawa
Komentarze (8)
inercja to moia racja stanu
ale co to właściwie, jest ta inercja,
a racja stanu ?
czy to wszystko, to tylko paplanina
usprawiedliwiająca, mord i grabież
spalić oligarchów, niech się stanie
na grobach nowe cesarskie pałace
plądrować, pludry, peruki na końcu pieluchy
na początku też
no co za syf, ja jebie !
***
już widzę, te płaskomózgi zryte berety.
kuuurwa ! co tooo ! a co to ma być !
o co w tym w ogóle chodzi !
to ma być poezja !
zabić, zaaabijać, żądza, mord
pradawny porządek, wyłupić jakieś oczy
wytrzeszczyć i wyłupić
brutalizm, sraka, szczochy
oto manifest płaskomózgowców
później zakładamy różowy filtr
o, od razu lepiej
poproszę kawusię i ciasteczko
dziękuję , bardzo proszę.
ładny uśmiech
demon usnął za sterami
na chwilę, może na dłużej
stąpamy na paluszkach, jak czesi
czesi tak stąpają, jedzą dymają i stąpają
pam pam pam
cisi czesi
gesty i idiomy,
cisiczesi- zwrot określający dobry zarobek, podkreślony pocieraniem palcy o siebie
No tak, na portalach nie ma prawdziwych magów.
Jest pełno cesarskich wyrobników, nic więcej. Stukają maszyny cesarskich wyrobników, to wszystko. Czas spać.
Odkryłem nowe narzędzia do hejtu idealnego, Hej tu oświeconego, wolnego hejtu, a teraz spać.
Dla tych którzy medytują z ostatniej chwili, zamiast liczyć możesz mówić cisi Czesi Czesi cisi, Czesi wdech, cisi wydech.
Może pomoże w uważności ?
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania