...

...

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (9)

  • satyrekrol 05.01.2022

    Telepatycznie się kontaktowaliśmy cały ten czas. Rano zacząłem, ale nie zamierzam kończyć, bo to bez sensu.

    Marzenia o skoku z Marcinem

    1.) Marzę o tym, żeby obrabować bank z Marcinem, utonąć razem w pieniądzach.

    2.) Marzę o tym, żeby przygotować skok z Marcinem na plantach w Krakowie i żeby móc razem powiedzieć now we have a lot of Polish zlotys!

    3.) Marzę o tym, żeby nasz skok nie był przypadkowy, a dobrze zaplanowany.

    4.) Marzę o tym, żeby kraść z Marcinem, bo Marcin kradnie w sposób wysublimowany.

    itd.

  • Pisząc takie teksty jesteś pierwszym podejrzanym w przypadku skoku stulecia.

  • satyrekrol 05.01.2022

    Edward! Ja piszę satyry! Nie kradnę, nie dokonuję skoków!

  • satyrekrol Ok:) Nigdy nie rozmawiaj z nieznajomymi!

  • satyrekrol 05.01.2022

    Edward! Ale wyjątek stanowi Piękna Nieznajoma!

  • nerwinka 07.01.2022

    Edward Handscissors
    kiedy d.c.n?

  • Później. Na razie nie chcę jechać do Berezy.

  • nerwinka 07.01.2022

    nie prościej naisać na siebie donos do Zera?

  • Oj tam donos. Wszystko i tak wiedzą. Ekshibicjonizm jest wprawdzie modny ostatnio na opowi - utwory pewnej dziewczyny.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania