Trzymam kubek z gorącą herbatą.
Trzymam kubek z gorącą herbatą,
a gdzieś za oknem
ktoś znowu zmienił świat,
ukradł księżycowi jedną z gwiazd,
uratował swoje życie,
spełnił marzenie najskrytsze ,
przeniósł górę o cały cal.
A za oknem,
ktoś znowu wyruszył w podróż,
płynął pomimo fal,
odkrył skarb,
zatrzymał czas,
a ja?
A ja trzymam kubek z gorącą herbatą.
Komentarze (6)
Najpierw trzeba dostrzec, że obok istnieje świat. Wielu z tych, co zmieniają świat marzy o tym, by siedzieć w cieple i trzymać kubek z gorącą herbatą, bo to też bardzo ważne - siedzieć i zdawać sobie sprawę z życia. I nie zazdrościć, ponieważ nie wiadomo, co nam w życiu pisane.
Święte słowa, zwłaszcza ostanie zdanie :) Właściwie druga część ostatniego zdania ;-)
Bardzo ładny tekst, celne spostrzeżenia, 5 :)
Czy kiedyś przelejemy herbatę do termosu i wyruszymy na podbój świata? ;-) 5
Herbata dobra jest. Pali się czy nie, smak ten sam. 5
Bardzo sympatyczny wierszyk ,aż się rozmarzyłam troszkę .Daję5
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania