Cholera, mój telefon żyje swoim własnym życiem i kiedy klikam 5, to on sobie zaznacza wrednie 3! Przepraszam, piątkę chciałem postawić, bo to tekst na piątkę. I coś mi mówi, że ten trójkącik, o ile dojdzie do niego, może się bardzo zaskakująco skończyć, bo Marcin to byczek, a Dawid to zauważa, ale tak tenedencyjnie myślę po przeczytaniu Nory. Sorry :)
Komentarze (3)
Cholera, mój telefon żyje swoim własnym życiem i kiedy klikam 5, to on sobie zaznacza wrednie 3! Przepraszam, piątkę chciałem postawić, bo to tekst na piątkę. I coś mi mówi, że ten trójkącik, o ile dojdzie do niego, może się bardzo zaskakująco skończyć, bo Marcin to byczek, a Dawid to zauważa, ale tak tenedencyjnie myślę po przeczytaniu Nory. Sorry :)
Nie będę spojlerował własnego tekstu, Adamie. Powiem jedynie, że aż tak prozaicznie to nie będzie :)
Słabiutko
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania