Trzynastka zakończona i o to chodziło O!
A jednak jest podsumowanie i nie na rozkaz, tylko postanowiłem tak postąpić, bo szanuję drugiego człowieka.
Pisano na tematy niepowtarzalne, ambitne i śmieszne z przymrużeniem oka i takie niezwyczajne:
Flashback. Kruk krukowi oka nie wykole albo kurwa kurwie łba nie urwie. ✌︎㋡Twarze, których nigdy się nie zapomina. "Dobra pamięć, pamiętliwość... a może jednak "cud niepamięci". Tasiemiec: Ostatni pasażer. Człowiek ma prawo być nieznaczący i nieznany. Pomylone priorytety, czyli nie znam się, ale się wypowiem. "taniej. za trzy pięćdziesiąt. i z trzysta żappsów".
Trochę chaosu u nas i zawirowań i cisza, ale daliśmy radę, by zaistnieć w opowijskiej społeczności i błyszczeć na Głównej. Nie wszyscy strzelali i celnie i na ślepo i nie wszyscy trafiali i pudłowali. Są też tacy, co się dobrze ukryli. Są też, co odeszli. Są też nieaktywni. Są też skwaszeni i zachowują się jakby połknęli kij. Zero profesjonalizmu, brak empatii i poszanowania pracy innych. Ja, ja jestem tutaj i należy mi się wszystko, bo mogę. O!
Szkoda, bo to przecież tylko zabawa. A nie?
(plus - minus, a za pomyłki przepraszamy)
SUPER MISTRZYNI KAMUFLAŻU została:
Aisak - /na 21/15 nieodkrytych/: i 10 połwicznych trafień.
MISTRZYNIAMI KAMUFLAŻU zostają:
Pasja - /na 12/7 nieodkrytych/: i 2 trafienia.
JagVetlnte - /na 4/2 nieodkryte/: i 4 trafienia.
Wianuszek - /na 2/1 nieodkryty/: i 1 trafienie.
Roma - /na 2/2 odkryte/: i 1 trafienie.
Szpilka - /0 wrzutów/: ale 4, 1/3 trafienia.
Dziękuję za niepowtarzalne teksty i za zaangażowanie. Dziękuję też niebiorącym udziału, ale komentującym. Starałem się ciągnąć ten parowóz, ale czas wziąć urlop na trochę. Do kiedy? Na czas nieokreślony...
Wypoczywajcie i zbierajcie siły, ale też piszcie na Bitwy!!! Bo warto.
Do zobaczenia.
Niepowtarzalny Styl
Komentarze (57)
Wpadnę niespodziewanie i znowu zrobimy ruch O!
To gdzie sens tej edycji?
JagVetInte wybacz, ale poddałem się i pewnie olałem sprawę(wieczorem dopiszę podsumowanie)
Niepowtarzalny Styl z Opowi zrozumiano...
JagVetInte to dobrze, lżej mi na duszy :)
Niepowtarzalny Styl z Opowi Szkoda że ludzie potrafią tak zarzygać tu najfajniejsze projekty, cóż, niech wąchają siura.
JagVetInte i tego się trzymajmy O!
JagVetInte sznuję i podsumowałem.
1) Brak podsumowania
2) Zarzygane projekty
3) Wąchanie siurów
Aha.
Ja mu się nie dziwię, po tych ostatnich wysrywach wiewióry, irenełosia i śmierdzielisty...
Nikt mu za to nie płaci. Typ swój czas poświęca i w ten sposób jeszcze z otwartej dostaje, i nikt z uczestników się nawet nie wstawi za nim praktycznie by gonić tych zasrańcow
JagVetInte wypróżnienie jest bardzo ważną czynnością życiową :)
Niepowtarzalny Styl z Opowi tak, lecz nazbyt częste jest szkodliwe.
Admin dał nam narzędzie, żebyśmy chronili swoje podwórko przed nieproszonymi gośćmi, więc można a nawet trzeba skorzystać.
W czym problem?💁🏼♀️
Aisak w podejściu. Jeśli w tym jesteśmy, to jesteśmy. A nie bywamy.
JagVetInte
Wątpię, żeby to było powodem i na pewno nie jest.
Przypomnij sobie tańce NMT...
Kurczę, jak brzmiało to powiedzonko o baletnicy...🤔
Aisak no, to jest kolejny w tej sytuacji do korekcji.
I no, nadal mu nie płacą za to.
Jag,
A innym płacą? No, nie!
Nikomu nie płacą, bo to wolontariat, bezpłatna praca dla UKOCHANEJ Literatury.
Aisak Nie myl pojęć wolontariatu z byciem kozłem ofiarnym.
JagVetInte
Omajgad! Jaki kozioł ofiarny?! O czym ty piszesz? Nikt nikogo do niczego nie zmusza. Nikt nikogo w dybach nie trzyma.
Jeżeli Stylowy czuje wypalenie, zmęczenie i ma dosyć, to może niech zaprosi kogoś do współpracy – przydałby się kolejny facet w tej drużynie.
Wszyscy jesteśmy dorośli i działamy z... WŁASNEJ WOLI.
Aisak z tym że co poniektórzy mają zbyt wysokie wymagania
JagVetInte trafnie powiedziane
Jag
NSZO to usługi, a od usług zawsze dużo się wymaga.
Napisałam 21 tekstów w tej edycji i 20 tekstów w poprzesniej edycji, żeby NSzO nie padło, bo kilka osób, jak pewnie zauważyłeś odpadło z gry.
Dlatego wymagam dużo, bo nie siedzę w ostatnim rzędzie i nie teoretyzuję, tylko biorę się do roboty, żeby kolejny sezon NSzO przetrwał.
Aisak filar Niepowtarzalnych :))
Nie wyzłośliwiaj się, bo to nieładnie!
JagVetInte wymagania można mieć, ale też być człowiekiem i nie imputować komuś swoich błędów.
A gdzie widzisz złośliwość?
Niepowtarzalny Styl z Opowi dlatego użyłem "zbyt wysokie" 😶🌫️
Aisak tak, to Ci oddam. Ale nie tylko ty jesteś.
Aisak nie wiedziałem, że świadczę jakieś usługi? Pękam ze śmiechu O!
Jag
Na szczęście!
Szkoda autorów, którzy się wycofali. Może jeszcze wrócą...
Aisak właśnie dlatego mówię, ganiać zasrańców, docenić stylowego.
Make NSzO great again.
Niepowtarzalny Styl z Opowi
Prowadzenie konkursu jest równoznaczne z prowadzeniem konta bankowego.
To są usługi.
I nie umniejszam nikomu!
Bez usług nie byłoby zasług!
JagVetInte
Co proponujesz? Kopertę czy koniak?
Czy koniak w kopercie xd
Aisak koniak, koperta. Koszulka, kubeczek.
JagVetInte
Aha, czyli cały zestaw.
Ładną madam w koszulce z koniakiem w kubkach smakowych🤣
Aisak super temat na kolejną edycję 😏
Bierz i się baw😏
Aisak to Twój, aj kant
Jag,
E, tam. Bierz, jak dają i nie marudź.
Aisak hm... No dobra, jak nie bijom to biere
Jag
No i pyszota☺️
Aisak o masz... Flashback. Pyszota.
Kangoo pyszota. Najlepsze płatki ♥️
JagVetInte
Nie oglądam tv, więc nie znam reklam. Taki zwykły przypadek.
Aisak uuu... To jest z okolic roku dwutysięcznego 😅 takie ukłucie przypadkowe.
JagVetInte
Omatko jak dawno!😲
Nieeee, takich rzeczy to nie pamiętam, ale Pinky i Mózg z reklam Orange już bardziej, bo były zarąbiste! Kocham❤️
Aisak Turbodymoman xD
Noooom.... Teraz to już reklamę chujnią robią, bo AI coraz częściej... Bo ludzi szkoda zatrudniać.
JagVetInte
Przyjdzie aTom i wszystko wyrówna.
Kacun84 👌
O, jest podsumowanko!
Brawo dla Wszystkich za Wszystko!
Za dwa fajne dwa teksty!
No to miłego!
Ja tym razem tak słabiuchno. Coś mnie prąd nie kopnął.
Po przerwie postaram się bardziej.
Dzięki Waszystkim za zabawę. :)
C₁₂H₂₂O₁₁ Też dziękujemy za zabawę i wcale nie takie słabiutkie. I nie masz żadnych pretensji?
Niepowtarzalny To co było, było wyjaśnione. O co mam mieć pretensje? Czasami trzeba zrobić przerwę na oddech.
Niczym się z mojej strony nie przejmuj.
C₁₂H₂₂O₁₁ i tak trzymajmy ten ster O!
Niepowtarzalny Tak jest! :)
Pewnie słuszna decyzja, dać sobie trochę czasu na luz.
Nie rezygnuj! Poczekamy.
Dzięki za super zabawę I za profesjonalne prowadzenie.
A te piski nie da się odzobaczyć.
Wszystkim dziękuję.
Do zobaczenia.
Czekam aż znowu wpadniesz, a teraz sobie odpoczywaj :)
Dziękuję wszystkim za wspólne pisanie.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania