Trzynastka zakończona i o to chodziło O!

A jednak jest podsumowanie i nie na rozkaz, tylko postanowiłem tak postąpić, bo szanuję drugiego człowieka.

 

Pisano na tematy niepowtarzalne, ambitne i śmieszne z przymrużeniem oka i takie niezwyczajne:

Flashback. Kruk krukowi oka nie wykole albo kurwa kurwie łba nie urwie. ✌︎㋡Twarze, których nigdy się nie zapomina. "Dobra pamięć, pamiętliwość... a może jednak "cud niepamięci". Tasiemiec: Ostatni pasażer. Człowiek ma prawo być nieznaczący i nieznany. Pomylone priorytety, czyli nie znam się, ale się wypowiem. "taniej. za trzy pięćdziesiąt. i z trzysta żappsów".

 

Trochę chaosu u nas i zawirowań i cisza, ale daliśmy radę, by zaistnieć w opowijskiej społeczności i błyszczeć na Głównej. Nie wszyscy strzelali i celnie i na ślepo i nie wszyscy trafiali i pudłowali. Są też tacy, co się dobrze ukryli. Są też, co odeszli. Są też nieaktywni. Są też skwaszeni i zachowują się jakby połknęli kij. Zero profesjonalizmu, brak empatii i poszanowania pracy innych. Ja, ja jestem tutaj i należy mi się wszystko, bo mogę. O!

Szkoda, bo to przecież tylko zabawa. A nie?

 

(plus - minus, a za pomyłki przepraszamy)

 

SUPER MISTRZYNI KAMUFLAŻU została:

Aisak - /na 21/15 nieodkrytych/: i 10 połwicznych trafień.

 

MISTRZYNIAMI KAMUFLAŻU zostają:

Pasja - /na 12/7 nieodkrytych/: i 2 trafienia.

JagVetlnte - /na 4/2 nieodkryte/: i 4 trafienia.

Wianuszek - /na 2/1 nieodkryty/: i 1 trafienie.

Roma - /na 2/2 odkryte/: i 1 trafienie.

Szpilka - /0 wrzutów/: ale 4, 1/3 trafienia.

 

Dziękuję za niepowtarzalne teksty i za zaangażowanie. Dziękuję też niebiorącym udziału, ale komentującym. Starałem się ciągnąć ten parowóz, ale czas wziąć urlop na trochę. Do kiedy? Na czas nieokreślony...

 

Wypoczywajcie i zbierajcie siły, ale też piszcie na Bitwy!!! Bo warto.

 

Do zobaczenia.

Niepowtarzalny Styl

Średnia ocena: 4.0  Głosów: 8

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (57)

  • Wpadnę niespodziewanie i znowu zrobimy ruch O!

  • JagVetInte 3 tygodnie temu

    To gdzie sens tej edycji?

  • JagVetInte wybacz, ale poddałem się i pewnie olałem sprawę(wieczorem dopiszę podsumowanie)

  • JagVetInte 3 tygodnie temu

    Niepowtarzalny Styl z Opowi zrozumiano...

  • JagVetInte to dobrze, lżej mi na duszy :)

  • JagVetInte 3 tygodnie temu

    Niepowtarzalny Styl z Opowi Szkoda że ludzie potrafią tak zarzygać tu najfajniejsze projekty, cóż, niech wąchają siura.

  • JagVetInte i tego się trzymajmy O!

  • JagVetInte sznuję i podsumowałem.

  • Aisak 3 tygodnie temu

    1) Brak podsumowania
    2) Zarzygane projekty
    3) Wąchanie siurów

    Aha.

  • JagVetInte 3 tygodnie temu

    Ja mu się nie dziwię, po tych ostatnich wysrywach wiewióry, irenełosia i śmierdzielisty...

    Nikt mu za to nie płaci. Typ swój czas poświęca i w ten sposób jeszcze z otwartej dostaje, i nikt z uczestników się nawet nie wstawi za nim praktycznie by gonić tych zasrańcow

  • JagVetInte wypróżnienie jest bardzo ważną czynnością życiową :)

  • JagVetInte 3 tygodnie temu

    Niepowtarzalny Styl z Opowi tak, lecz nazbyt częste jest szkodliwe.

  • Aisak 3 tygodnie temu

    Admin dał nam narzędzie, żebyśmy chronili swoje podwórko przed nieproszonymi gośćmi, więc można a nawet trzeba skorzystać.
    W czym problem?💁🏼‍♀️

  • JagVetInte 3 tygodnie temu

    Aisak w podejściu. Jeśli w tym jesteśmy, to jesteśmy. A nie bywamy.

  • Aisak 3 tygodnie temu

    JagVetInte
    Wątpię, żeby to było powodem i na pewno nie jest.
    Przypomnij sobie tańce NMT...

    Kurczę, jak brzmiało to powiedzonko o baletnicy...🤔

  • JagVetInte 3 tygodnie temu

    Aisak no, to jest kolejny w tej sytuacji do korekcji.

    I no, nadal mu nie płacą za to.

  • Aisak 3 tygodnie temu

    Jag,
    A innym płacą? No, nie!
    Nikomu nie płacą, bo to wolontariat, bezpłatna praca dla UKOCHANEJ Literatury.

  • JagVetInte 3 tygodnie temu

    Aisak Nie myl pojęć wolontariatu z byciem kozłem ofiarnym.

  • Aisak 3 tygodnie temu

    JagVetInte
    Omajgad! Jaki kozioł ofiarny?! O czym ty piszesz? Nikt nikogo do niczego nie zmusza. Nikt nikogo w dybach nie trzyma.
    Jeżeli Stylowy czuje wypalenie, zmęczenie i ma dosyć, to może niech zaprosi kogoś do współpracy – przydałby się kolejny facet w tej drużynie.
    Wszyscy jesteśmy dorośli i działamy z... WŁASNEJ WOLI.

  • JagVetInte 3 tygodnie temu

    Aisak z tym że co poniektórzy mają zbyt wysokie wymagania

  • Kacun84 3 tygodnie temu

    JagVetInte trafnie powiedziane

  • Aisak 3 tygodnie temu

    Jag
    NSZO to usługi, a od usług zawsze dużo się wymaga.

    Napisałam 21 tekstów w tej edycji i 20 tekstów w poprzesniej edycji, żeby NSzO nie padło, bo kilka osób, jak pewnie zauważyłeś odpadło z gry.

    Dlatego wymagam dużo, bo nie siedzę w ostatnim rzędzie i nie teoretyzuję, tylko biorę się do roboty, żeby kolejny sezon NSzO przetrwał.

  • Aisak filar Niepowtarzalnych :))

  • Aisak 3 tygodnie temu

    Nie wyzłośliwiaj się, bo to nieładnie!

  • JagVetInte wymagania można mieć, ale też być człowiekiem i nie imputować komuś swoich błędów.

  • A gdzie widzisz złośliwość?

  • JagVetInte 3 tygodnie temu

    Niepowtarzalny Styl z Opowi dlatego użyłem "zbyt wysokie" 😶‍🌫️

  • JagVetInte 3 tygodnie temu

    Aisak tak, to Ci oddam. Ale nie tylko ty jesteś.

  • Aisak nie wiedziałem, że świadczę jakieś usługi? Pękam ze śmiechu O!

  • Aisak 3 tygodnie temu

    Jag
    Na szczęście!
    Szkoda autorów, którzy się wycofali. Może jeszcze wrócą...

  • JagVetInte 3 tygodnie temu

    Aisak właśnie dlatego mówię, ganiać zasrańców, docenić stylowego.

    Make NSzO great again.

  • Aisak 3 tygodnie temu

    Niepowtarzalny Styl z Opowi
    Prowadzenie konkursu jest równoznaczne z prowadzeniem konta bankowego.
    To są usługi.

  • Aisak 3 tygodnie temu

    I nie umniejszam nikomu!
    Bez usług nie byłoby zasług!

  • Aisak 3 tygodnie temu

    JagVetInte
    Co proponujesz? Kopertę czy koniak?
    Czy koniak w kopercie xd

  • JagVetInte 3 tygodnie temu

    Aisak koniak, koperta. Koszulka, kubeczek.

  • Aisak 3 tygodnie temu

    JagVetInte
    Aha, czyli cały zestaw.
    Ładną madam w koszulce z koniakiem w kubkach smakowych🤣

  • JagVetInte 3 tygodnie temu

    Aisak super temat na kolejną edycję 😏

  • Aisak 3 tygodnie temu

    Bierz i się baw😏

  • JagVetInte 3 tygodnie temu

    Aisak to Twój, aj kant

  • Aisak 3 tygodnie temu

    Jag,
    E, tam. Bierz, jak dają i nie marudź.

  • JagVetInte 3 tygodnie temu

    Aisak hm... No dobra, jak nie bijom to biere

  • Aisak 3 tygodnie temu

    Jag
    No i pyszota☺️

  • JagVetInte 3 tygodnie temu

    Aisak o masz... Flashback. Pyszota.

    Kangoo pyszota. Najlepsze płatki ♥️

  • Aisak 3 tygodnie temu

    JagVetInte
    Nie oglądam tv, więc nie znam reklam. Taki zwykły przypadek.

  • JagVetInte 3 tygodnie temu

    Aisak uuu... To jest z okolic roku dwutysięcznego 😅 takie ukłucie przypadkowe.

  • Aisak 3 tygodnie temu

    JagVetInte
    Omatko jak dawno!😲
    Nieeee, takich rzeczy to nie pamiętam, ale Pinky i Mózg z reklam Orange już bardziej, bo były zarąbiste! Kocham❤️

  • JagVetInte 3 tygodnie temu

    Aisak Turbodymoman xD

    Noooom.... Teraz to już reklamę chujnią robią, bo AI coraz częściej... Bo ludzi szkoda zatrudniać.

  • Aisak 3 tygodnie temu

    JagVetInte
    Przyjdzie aTom i wszystko wyrówna.

  • JagVetInte 3 tygodnie temu

    Kacun84 👌

  • Aisak 3 tygodnie temu

    O, jest podsumowanko!
    Brawo dla Wszystkich za Wszystko!
    Za dwa fajne dwa teksty!
    No to miłego!

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 3 tygodnie temu

    Ja tym razem tak słabiuchno. Coś mnie prąd nie kopnął.
    Po przerwie postaram się bardziej.
    Dzięki Waszystkim za zabawę. :)

  • C₁₂H₂₂O₁₁ Też dziękujemy za zabawę i wcale nie takie słabiutkie. I nie masz żadnych pretensji?

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 3 tygodnie temu

    Niepowtarzalny To co było, było wyjaśnione. O co mam mieć pretensje? Czasami trzeba zrobić przerwę na oddech.
    Niczym się z mojej strony nie przejmuj.

  • C₁₂H₂₂O₁₁ i tak trzymajmy ten ster O!

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 3 tygodnie temu

    Niepowtarzalny Tak jest! :)

  • Pasja 3 tygodnie temu

    Pewnie słuszna decyzja, dać sobie trochę czasu na luz.
    Nie rezygnuj! Poczekamy.

    Dzięki za super zabawę I za profesjonalne prowadzenie.
    A te piski nie da się odzobaczyć.

    Wszystkim dziękuję.

    Do zobaczenia.

  • Roma 3 tygodnie temu

    Czekam aż znowu wpadniesz, a teraz sobie odpoczywaj :)

    Dziękuję wszystkim za wspólne pisanie.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania