tu śmierdzi-media, dzień dobry
a teraz drogie dzieci
pobawimy się w zaszczepionych i niezaszczepionych
kto wygra tę zabawę
ten będzie zwycięzcą
są też hulajnogi i inne atrakcje
czyli jest fajnie i jest o co walczyć
może się wam ta zabawa wydawać głupia i dla debili
ale wcale taka nie jest
wcale
uwierzcie mi na słowo
słowo harcerza ;)
nie nie mamy dla was aktualnie lepszych zabaw
nie ma teraz nic lepszego aby się tym zająć na całym świecie
także walczcie do upadłego
do boju! fight! hurrra!
a my się pośmiejemy
Komentarze (6)
Jestem przerażona szczepieniami dzieci! Wogle wszystko mnie już przeraża i frustruje.
Chyba za wszelką cenę chcą zmniejszyć populację....
:(
Niezłe pisanie tygrysie.
Bardzo spoko, choć na pewno nie jest to poezja w klasycznym jej rozumieniu
Wolę jednak kiedy coś śmierdzi trochę poezją.
I nieszczęsne także, które w tym kontekście powinno być zapisane rozłącznie.
Nie wiem czy ostatni wers potrzebny, ale generalnie – bardzo dobry tekst.
Bardzo prawdziwy, ale ten się śmieje, kto się śmieje ostatni ?
?w punkt
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania