Tu zaprezentował się uśmiechnięty legion ateuszy i do walki z Kościołem wyruszył.
Tu zaprezentował się uśmiechnięty legion ateuszy i do walki z Kościołem wyruszył.
Wypróbowaną metodą walki hitleryzmu z całym światem były >wilcze stada< i >naloty dywanowe< Z jednoczesną deklaracją ,że walczą w obronie zagrożonej ciemnotą ludzkości. Hitleryzm i komunizm wspięli się na wyższy poziom libertynizmu , bez nazwy.
Te wypróbowane metody szatańskiego działania, stosuje się na tym forum
od zarania w doborowym legionie :
SwanSong , ireneo , Starszy Woźny , Niemiecki Windziarz, słone paluszki, pitolik , Lotos , Popiełuszko, Cain, no i jeszcze Krzak Malin- w którym jak to w krzaku ukrywa się wielu userów, których nie wymieniam z imienia.
W pełni do ich mentalności odnoszą się ich własne deklaracje, za zdradziecki trzos.
Tak wilki w ludzkiej skórze, chcą urządzić ludziom piekielny los.
>"niech płonie krzyż i płonie ogień, to jest nasz czas, nasz omen"<
> - Wyciąć w pień - chrześcijan, ku lepszemu światu.< Mało, że głupi, to jeszcze popierdolony – jesteś<
> . Jestem czartem wpiętym w twe doczesność, ci pisałem<, >"ważna jest wojna"-
kły już w twoją duszę wbiłem, już ci siary nakładłem do środka< ;
>"szczeńść boższe " <. I tak ci dopomósz buk<
>, Spierdalaj, na chuja se te gadkę owiń, katolski pojebie i konfidencie<
> Obyśmy poszli drogą Irlandii i odrzucili czarne jarzmo. Jak ktoś chce Boga,
proszę bardzo, znajdzie go bez pijawek w sutannach.<
>Wyrzekać się będą swoich wartości i pluć na nie aby głowę zachować!<
>Może czarne pasożyty zdechną z głodu w końcu jak obecni staruszkowie wymrą.<
>Znaczy, że z klepkami to jesteś na bakier. Ujmując kolokwialnie - pisanego nie trybisz.<
>Jak zwykły intelektualny kundelek zamiast odnosić się do treści atakujesz nogawkę autora.<, > pokazałeá znajomość kilku literek, prezentując się obrzydliwie chamsko.<
>Z tego już nie da się wyleczyć. Powko😀
To tylko wycinek z wielu "miłych słów" , żeby nie obrażać bardziej wrażliwych głów.
Chrześcijaństwo z natury musi być publiczne i stanowić znak sprzeciwu wobec zła.
W Piśmie Świętym czytamy: „Głoś naukę, nastawaj w porę i nie w porę, wykaż błąd,
poucz, podnieś na duchu z całą cierpliwością, ilekroć nauczasz”. Nie ma zawieszenia wyznawania Boga, z okazji tej czy innej uroczystości. To nie Igrzyska w starożytnej Grecji. Wątpliwości w wierze może mieć każdy, ale wojujący ateizm ,to przestępstwo przeciw człowiekowi i Konstytucji. Chrześcijanie są najbardziej prześladowani na całym świecie.
Marzeniem ateuszy jest prowadzenie niemych katolików na rzeź jak bydło w ubojni .
Bierność i przytakiwanie złu to udział w przestępstwie do jakiego to zło prowadzi.
Cytowane bluzgi pochodzą od ateuszy na tym forum, którzy są pisaty ale nie czytaty,
ale bardzo pyskaty.
Na prosty język przełożone oznacza , że nie czytając przesłania , już mają gotowe odpowiedzi ułożone według opłaconego schematu.
Bo bez Boga, człowiek natychmiast przekształca się w zbrodniarza
o czym świadczy cała historia ludzkości i ciągle się powtarza
Komentarze (58)
Reality show mnie w tekście wyróżnił.
Prowokujesz, a potem skowyczysz i kwiczysz knurze
Możesz mnie cmoknąć.
Pała po sam przełyk.
NO!
Starszy Woźny. Zacytowałem tylko słowa ateuszy, więc tak własne słowo cię wzruszyło ? To ty swoimi wypocinami ; > "Prowokujesz, a potem skowyczysz i kwiczysz knurze Możesz mnie cmoknąć. Pała po sam przełyk. NO!<
realista , "Bo bez Boga, człowiek natychmiast przekształca się w zbrodniarza"
Nikogo nie zabiłem, to klechy błogosławią żołnierzy na wojny, by zabijali w imię Boga.
the end.
NO!
Starszy Woźny Bierność i przytakiwanie złu to udział w przestępstwie do jakiego to zło prowadzi. Oto nawoływania twojej kliki.
>niech płonie krzyż i płonie ogień, to jest nasz czas, nasz omen"<
> - Wyciąć w pień - chrześcijan, ku lepszemu światu.<
>Może czarne pasożyty zdechną z głodu w końcu jak obecni staruszkowie wymrą.<
real piszesz rymowane tytuły, jak ireneo.
Kopia kopii kopiejka.
paluszki z paczuszki. No popatrz , dopiero teraz to zauważyłem, że rymów użyłem. A co do treści do długo si zastanawiałem , czy w wykazie zaszczytnym cię nie pominąłem.
real
słone paluszki mają bana, bo jakieś p^dały doniosły do admina, więc edytuj, bo mijasz się z prawdą.
paluszki z paczuszki . Twoja notka jest tak dwuznaczna , jak ta dziurka w serze , choć śmierdząca ale smaczna, że nie wiem kto którą wersje wybierze.
real
Edytuj i przestań bredzić.
Jest tu też legion ludzi prawych,
zawsze na bój ze złem gotowych,
by nigdy żaden gad kaprawy,
nie podniósł zbyt wysoko głowy🤗🤗🤗👏🏻👏🏻👏🏻
Dobranocka . Jak zwykle szacunek i podziękowanie dla Ciebie za stanięcia po stronie dobra.
Następna prawiczka z rudej pic...
zlatują się jak muchy do gówna.
NO!
dziękuję realisto, realizuję w praktyce zawołanie „zło dobrem zwyciężaj”.
Dobranocka
Krzyknij ten slogan pedofilom w czarnych sukienkach!
Starszy Woźny I tu trafiłeś w sedno wielkiej kupy, że koło gówna kręcą się dupoluby.
real
Nie wypada wam brzydko pisać! Okropność :-/
paluszki z paczuszki Masz rację co do słownictwa, ale niektórzy tylko takie słownictwo uważają, że się wzdrygam od cytowania.
paluszki z paczuszki . czy czytałaś to otwarcie na wstępie? to przeczytaj;
Starszy Woźny godzinę temu
Reality show mnie w tekście wyróżnił.
Prowokujesz, a potem skowyczysz i kwiczysz knurze
Możesz mnie cmoknąć.
Pała po sam przełyk.
real
Nie czytam Woźnego, ale on nie ddeklaruje się jako boży sługa, więc może pisać cokolwiek.
O ja cię... rym z tytułu bardzo dobry. Co tutaj się zadziało?
Grafomanka To już wyjaśniłem
> No popatrz , dopiero teraz to zauważyłem,
że rymów użyłem.<
Że wytłumaczę Ci to inaczej,
to zwykły przepadek przy pracy.
Bo ja się z tym najlepiej czuję,
jak gdzie popadnie to rymuję
No proszę i ja się znalazłem(i to na trzecim miejscu) w gronie "libertynów" Pewnie pozostali tam wymienieni, są jeszcze bardziej zdumieni niż ja. :) Nie łudź się, nie odpuszczę Ci kiepskiego stylu, nawet jeśli będę się, w kwestiach pozapoetyckich, z Tobą zgadzał w stu procentach. :) Widać, że "znasz mnie" tylko z krytycznych pod adresem formy, komentarzy pod Twoimi produkcjami ( pewnie zauważyłeś, że przestałem Cię odwiedzać - by nie strzępić języka na próżno).
pillery. sorry wpis był w skojarzeniu starcia z pitolik.
Realista, mnie nie mieszaj Krzyżaku w te wasze chrześcijańskie spory, wiesz o czym mówię ? Palcówka wierzy w żydowskochrześcijańskomuslimskiego Boga, Jeden Chuj, jedna sekta. Ja mam inaczej.
Przysięgam na święty medalik Matki Boskiej z małym Jezuskiem i święte kości piszczelowe, chuj wie kogo, które widziałem w kościele w Splicie, przerobionym ze świątyni któregoś z żywiołów czczonych w cesarstwie rzymskimi. Ja to , serdecznie pierdolę, jebię to. I żywioły i ludzi i ciebie. Oprócz Palcówki, wariatka, ale ją lubię .
Złamałeś przyrzeczenie❗️
Tak się nie robi!
Bo wychodzi na to, że wszystko, co piszesz jest 💩 warte.
paluszki z paczuszki , spoko grubasku, też cię lubię
: )))
A ja ciebie nie lubię.
I nie jestem grubaskiem!!!!! tylko osobą o ciut większej powierchni. Ciut większej!!!!!
paluszki z paczuszki , ja ciebie bardzo lubię 🥲Naprawdę.
Zastanawiasz się czy cię nie podpuszczam ?
Niemiecki Windziarz
Nie chcę czytać takich głupot. Bądź łaskaw nie robić mi przykrości i zająć się czymkolwiek innym.
Teraz, nie. Dorzuć wiązkę chrustu, jak mawia Ireneusz, czas spalić Krzyżaka raz na zawsze.
😁 banda tępych Krzyżaków, problemem z wami, ruskimi i innymi fanatykami, jest to, że z wami nie da się wygrać. Was trzeba pozabijać, wszystkich. Żaden nie może przeżyć i przenosić tych rządnych zemsty genów. Amen.
Niemiecki Windziarz. Czyli nie masz powodu do oburzenia , bo diagnoza libertynów> - Wyciąć w pień - chrześcijan, ku lepszemu światu.< , jest potwierdzona przez twój zapis karalny kryminalnie: "Was trzeba pozabijać, wszystkich. Żaden nie może przeżyć". Grab sobie dalej oskarżenia a doczekasz się wyroku z Kodeksu Karnego.
Niemiecki Windziarz. Jak masz takie konotacje z ruskimi, to cię bardzo potrzebują z twoimi hełmami , bo są w militarnym dołku, a pakt o wieczystej przyjaźni ciągle obowiązuje.
realista , Krzyżaku bliżej mi do Słowian, nawet tych pojebanych jak ruscy, niż do germanów, którzy spalili Warszawe, niemiecki podmiocie, będziesz wisiał szwabie.
*pomiocie
Chętnie pójdę siedzieć w obronie wolności słowa.
A straszyć paragrafami, parafianie ( czyli prostaku, z naszego na nasze, etymologia) to możesz, Ireneusza on się boi własnego cienia, cienki cieć. Skarż, jak przegram Polsce, a chciałbym , to się odwołam w Europie i wygram gruby hajs, to już było. Żaden sąd już nie wyda wyroku skazującego, tak więc- pierdol się w katolską dupę razem z byłymi księżmi skazanymi prawomocnymi wyrokami polskich sądów.
Miało być parafianie parafianie :)
Niemiecki Windziarz Nie musisz prostować >czyli prostaku< bo to pasuje do ciebie jak ulał. Nie pogardzaj Polskimi Sądami , bo możesz się sromotnie zawieść. Granice wg Schengen są otwarte i jak ci w Naszym pięknym kraju nie pasuje to wracaj do swoich.
Całuj pierścień, poleruj berło pachołku. Strasz ciemniaków, a nie Polaków.
Kurwa, ten samopis ! Parafianie Patafianie ! No .
Polska i Polacy są super, nie podobają mi się Krzyżacy.
Niemiecki Windziarz. Przecież windziarz tylko dla Niemców , to najbardziej Krzyżakom powinowaty. Nie podszywaj się pod Polaków. jak zaliczyłeś się do "ciemniaków, a nie Polaków"
Jesteś Krzyżakiem nie Polakiem. Nie wycieraj sobie Nami gęby klechów. My nie z cesarstwa germanów, jeno ze Słowian. Pierdolony Krzyżaku. Skąd jesteś z Prus ?
Niemiecki Windziarz. . Jak sługus >Pierdolony Krzyżaku.< do obsługi windy "nur für Deutsche" , mógł być dopuszczony > jeno ze Słowian< , bez podpisania > Deutsche Volksliste<. Nie wypieraj się folksdojczu swojego narodu.
realista ,
głupi ciulu zastraszanie, to prawdziwe, roboty , łapanki, obozy koncentracyjne, dzieci rodzina i cała masa krzyżackomafijnych myków, to fakty. Konotacje pedalskie, piratów i zakonów chrześcijańskich to też fakty. Możesz z faktami dyskutować jołopie, ale to tak samo głupie jak ten twój tępy poniemiecki rudy czerep . Pusty poniemiecki łeb. Amen.
Niemiecki Windziarz > tępy poniemiecki rudy czerep < toż to twój partyjny idol, wiec się nie narażaj takimi niecnymi określeniami, bo wylecisz na zbity pysk z tego klubu wzajemnej adoracji. A uczynnych kapusiów znajdziesz wśród swoich. Sam napisałeś że jeden już portkami trzęsie i za ocalenie tyłka gotów wsypać wszystkich.
* klechów
*parafianin: człowiek bez ogłady, wykształcenia, zacofany, ograniczony
† klecho
A gdzie tyś taką zdobył ogładę?. Pewnie na polerni w fabryce mebli, lub przy polerowaniu sreber rogowych Hohenzollernów. Aby się wyzbyć kompleksów lokaja, to przyjechałeś do Naszego kraju, aby bruździć przeciw Katolikom.
Żebyś wiedział, że gadasz z dumną klasą robotniczą, odłamem ezoterycznym. Nam Słowianom bliżej do Druidów, z Archontami od przemysłu, pedalstwa zakonów, kościołów nie mamy wiele wspólnego. Byliśmy lokacjami, barmanami, dilerami, przestępcami w obronie wolności, też artystami i tagi się nie wstydzimy. Rozumiesz morderco Krzyżaku ?
Dyskusja ze ściana nie ma sensu . Już północ . Ja mam uregulowany tryb życia .Dobranoc.
Jesteśmy Wolnym Ludem, nasi premierzy nie potrzebują ochrony. Są wolni i bezpieczni . Tym jest Rzeczypospolita, pierdolony kościelny klecho.
Rzeczypospolita to wolność, myśli, wierzeń, sztuki.
Ito zapamiętaj sobie pachołku systemowy.
Dobranoc.
Tu przez chamskie wyzwisko zaprezentował NW swoje środowisko jako >pachołku systemowy.<
co to nie zna ludzkiej mowy tylko jako > tępy poniemiecki rudy czerep < używa swojego bełkotu z chlewa >Ja to , serdecznie pierdolę, jebię to. I żywioły i ludzi i ciebie.<
Legionem tych paru parchów w dodatku wielokrotnie sklonować bym nie nazwał.
Err sklonowanych
Conie. Wyjaśnienie na temat działania szatana opisałem > Suplement do >uśmiechnięty legion ateuszy ,który do walki z Kościołem wyruszył.<
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania