.
...Autor: ania_marzycielkaCzytano 413 razyData dodania: 22.02.2020
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 2
Zaloguj się, aby ocenić10
Aniu_marzycielko→Dobrze napisane i ciekawie się zapowiada. I to wtrącenie z grobem... No i zakończenie, urwane w odpowiednim miejscu→Pozdrawiam:)→5 P.S→Na początku→zielone ślepia raczej:)
Dziękuję za przeczytanie, fajnie, że się spodobało. Pozdrawiam :)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (2)
Aniu_marzycielko→Dobrze napisane i ciekawie się zapowiada. I to wtrącenie z grobem...
No i zakończenie, urwane w odpowiednim miejscu→Pozdrawiam:)→5
P.S→Na początku→zielone ślepia raczej:)
Dziękuję za przeczytanie, fajnie, że się spodobało. Pozdrawiam :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania