...

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 1

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (2)

  • Dekaos Dondi 29.02.2020

    Aniu_marzycielko→Przeczytałem. Ładnie to wszystko poprowadziłaś.
    Tak to w życiu bywa. Czasami jedna chwila za dużo. Ta która wywraca wszystko.
    A później to,co się wydawało szczęściem, zaczyna przytłaczać.
    Zapewne gdyby żył, raczej wszystko by się potoczyło inaczej.
    Ładny koniec.Taki też do pomyślenia:)→Pozdrawiam:)→5

  • ania_marzycielka 29.02.2020

    Dziękuję za przeczytanie i komentarz:) Pozdrawiam.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania