I ten motyw przelanej nienawiści - też fajny. Magiczna taka opowieść. Hmm nie kumam wszystkiego, bo mi się zrodził obraz, że Damian popełnił samobójstwo? I wciaz powtarza swój lot
Z racji, że święta są już przed nami, niech Wasze teksty nawiązują do świąt, choćby jedną rzeczą/słowem/czymkolwiek - NIEOBOWIĄZKOWE, tylko dla chętnych.
Przypominam również, o możliwości łączenia się w pary. Więcej informacji tutaj: http://www.opowi.pl/forum/tw-40-w1104/
______________________________
Twój zestaw:
Postać: Gwałciciel recydywista
Miejsce: Wynajęte mieszkanie
Zdarzenie: Bliskie spotkanie na zakręcie
Komentarze (9)
Witamy nowy tekst! :)
Mało przyciągający tytuł.
Albo nieprzyciągający w ogóle.
Niektóre kobiety nazywane są miotłami.
A
Treść nie jest taka zła.
Nie wiem, czy tytuł jest aż tak nieprzyciagajacy
Przeczytałam środek, jutro zacznę od właściwej strony i zostawię jakiś komentarz. Sensowniejszy:)
Hmm pokręcone ale fajne, taka podróż by wrócić do początku miejsca startu z innym spojrzeniem na świat, tak to odbieram.
I ten motyw przelanej nienawiści - też fajny. Magiczna taka opowieść. Hmm nie kumam wszystkiego, bo mi się zrodził obraz, że Damian popełnił samobójstwo? I wciaz powtarza swój lot
kalaallisut dzięki za komentarz. Samobójstwo popełnił tylko jego ojciec. W mej oficjalnej wizji Damian żyje i ma się całkiem nieźle
TW 4.0 #5
______________________________
Gatunek: Horror/Baśń
______________________________
Z racji, że święta są już przed nami, niech Wasze teksty nawiązują do świąt, choćby jedną rzeczą/słowem/czymkolwiek - NIEOBOWIĄZKOWE, tylko dla chętnych.
Przypominam również, o możliwości łączenia się w pary. Więcej informacji tutaj:
http://www.opowi.pl/forum/tw-40-w1104/
______________________________
Twój zestaw:
Postać: Gwałciciel recydywista
Miejsce: Wynajęte mieszkanie
Zdarzenie: Bliskie spotkanie na zakręcie
Pozdrawiamy :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania