Aniu_marzycielko→Bardzo mnie się tekst podobał. Taki prawdziwy... i tak to czasami bywa w życiu. I wiersze pasują też.
I w ogóle ładnie napisane. Działa na wyobraźnię. Sądzę, że jeszcze się spotkają? Pozdrawiam:)→5
Ogarnęło mnie prawdziwe wzruszenie, mała dziewczynka wyczuwa sercem prawdziwe nieszczęście w odróżnieniu od dorosłych, którzy posługują się stereotypami. Wśród bezdomnych bez są porządni ludzie pokrzywdzeni przez los, o czym większość z nas nie chce pamiętać. Rozczulająca opowieść okraszona poezją. Piąteczka i pozdrowienia!
Komentarze (8)
Zaciekawiło. Czekam na drugą część.
Dziękuję, miło mi :) Pozdrawiam.
Historia ciekawa i wzruszająca. Co do twojego pióra; świetnie bawisz się słowem. 5
Dziękuję za przeczytanie i komentarz, pozdrawiam:)
Aniu_marzycielko→Bardzo mnie się tekst podobał. Taki prawdziwy... i tak to czasami bywa w życiu. I wiersze pasują też.
I w ogóle ładnie napisane. Działa na wyobraźnię. Sądzę, że jeszcze się spotkają? Pozdrawiam:)→5
Dziękuję za przeczytanie i komentarz, pozdrawiam :)
Ogarnęło mnie prawdziwe wzruszenie, mała dziewczynka wyczuwa sercem prawdziwe nieszczęście w odróżnieniu od dorosłych, którzy posługują się stereotypami. Wśród bezdomnych bez są porządni ludzie pokrzywdzeni przez los, o czym większość z nas nie chce pamiętać. Rozczulająca opowieść okraszona poezją. Piąteczka i pozdrowienia!
Dziękuję za przeczytanie i komentarz, pozdrawiam:)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania