...

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (8)

  • AlaOlaUla 04.12.2019

    Zaciekawiło. Czekam na drugą część.

  • ania_marzycielka 07.12.2019

    Dziękuję, miło mi :) Pozdrawiam.

  • Historia ciekawa i wzruszająca. Co do twojego pióra; świetnie bawisz się słowem. 5

  • ania_marzycielka 07.12.2019

    Dziękuję za przeczytanie i komentarz, pozdrawiam:)

  • Dekaos Dondi 05.12.2019

    Aniu_marzycielko→Bardzo mnie się tekst podobał. Taki prawdziwy... i tak to czasami bywa w życiu. I wiersze pasują też.
    I w ogóle ładnie napisane. Działa na wyobraźnię. Sądzę, że jeszcze się spotkają? Pozdrawiam:)→5

  • ania_marzycielka 07.12.2019

    Dziękuję za przeczytanie i komentarz, pozdrawiam :)

  • Bożena Joanna 06.12.2019

    Ogarnęło mnie prawdziwe wzruszenie, mała dziewczynka wyczuwa sercem prawdziwe nieszczęście w odróżnieniu od dorosłych, którzy posługują się stereotypami. Wśród bezdomnych bez są porządni ludzie pokrzywdzeni przez los, o czym większość z nas nie chce pamiętać. Rozczulająca opowieść okraszona poezją. Piąteczka i pozdrowienia!

  • ania_marzycielka 07.12.2019

    Dziękuję za przeczytanie i komentarz, pozdrawiam:)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania