XXX

XXX

Średnia ocena: 3.2  Głosów: 11

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (47)

  • betti 01.08.2019

    Inka to piękny przykład. Młodziutka dziewczyna, ale nie złamały jej tortury i przesłuchania... wiadomo, mężczyźni silniejsi, więc kiedy dziewczyna takim hartem ducha się wykazuje, to stoją za nią murem. Nie ujmując oczywiście nikomu, ot taka babska solidarność.

  • betti 01.08.2019

    stoję - korekta

  • jagodolas 01.08.2019

    Mężczyźni silniejsi? raczej jest inaczej

  • Bogumił 01.08.2019

    Psychicznie przeważnie silniejsze są kobiety a fizycznie to zależy

  • betti 01.08.2019

    To już teraz wiem, o kim mówią ''słaba płeć''

  • betti 01.08.2019

    Może by tak, ktoś zaprzeczył...

  • Bogumił 01.08.2019

    Nie zaprzeczę.

  • betti 01.08.2019

    Dlaczego?

  • Bogumił 01.08.2019

    No bo słaba płeć nie jest dzisiaj taka słaba jak nazwa wskazuje.

  • betti 01.08.2019

    Ja tam dobrze się czuję w roli ''słabej płci'', oddawajcie mi to i to szybko...

  • Bogumił 01.08.2019

    A Zenobia królowa Palmiry, a Artemizja I? Po jej wyczynach szachinszach Persji powiedział; kobiety stały się u mnie mężami.

  • Bogumił 01.08.2019

    Zresztą ArtemizjI II też nic nie brakowało.

  • jagodolas 01.08.2019

    Katarzyna Medycejska była słabą płcią a Eleonora Akwitańska to już tak słaba płeć, że tylko siąść i płakać. Kto wymyślił ten podział, chyba jaki szowinistyczny wiperzak, albo komuch

  • Bogumił 01.08.2019

    Albo caryca Katarzyna Ii

  • betti 01.08.2019

    Tak się bawić nie będziemy... to, że były w historii jakieś wyjątki, nie znaczy, że wszystkim trzeba odebrać przywileje. To niesprawiedliwe...

  • Bogumił 01.08.2019

    Były i to jakie. Te wymienione to tylko wierzchołek góry lodowej.

  • betti 01.08.2019

    Bogumił czy Ty mi sugerujesz, że ja nie mogę być tą ''słabą płcią''?

  • Bogumił 01.08.2019

    betti Dziś to wyłącznie zależy od decyzji kobiety. Ja się dziś boję przepuszczać kobietę przodem lub całować w rękę bo a nóż jakaś feministka się trafi.

  • betti 01.08.2019

    Uśmiałam się... chociaż to wcale nie jest śmieszne.

  • Bogumił 01.08.2019

    betti do tego lewaki doprowadziły swoją głupotą

  • betti 01.08.2019

    Śpiewają piosenki [nie]zakazane - śpiewacie, bo ja tak...

  • Bogumił 01.08.2019

    Oglądamy i śpiewamy. Szczególnie lubię tę ulubioną Inki A kiedy będzie wiosna

  • betti 01.08.2019

    Piękne słowa...

  • Bogumił 01.08.2019

    Śpiewała tę piosenkę z przyjaciółkami w nocy przed aresztowaniem.

  • betti 01.08.2019

    Dzielna dziewczyna, czyste złoto!

  • Bogumił 01.08.2019

    betti byłem w tym areszcie gdzie Inkę torturowali przy Kurkowej w Gdańsku.

  • betti 01.08.2019

    Na Zamku w Lublinie, na ścianach grypsy, ciężko na to patrzeć...

  • Bogumił 01.08.2019

    betti byłem dwa lata temu po raz drugi

  • Bogumił 01.08.2019

    TWA nie śpi i śle na mnie donosy do admina. Właśnie dostałem info.

  • betti 01.08.2019

    Zemsta ''różowej pantery''?

  • Bogumił 01.08.2019

    Są po prostu żałośni.

  • Bogumił 01.08.2019

    Wyliniałe kocury i kocice

  • Bogumił 01.08.2019

    Mają praktykę w fotoszopach;))

  • Bogumił 01.08.2019

    No ale to była dygresja;))

  • Halmar 01.08.2019

    Bogumił :)) Sprawiedliwość zatriumfuje, a zabawy w fotoszopce w końcu dotkną ich samych hehe :) Swoją drogą, ile to trzeba mieć wolnego czasu i nasrane pod sufitem, żeby takie rzeczy ludziom robić... Zawiść to okropny grzech. Ja się za nich modlę, żeby przejrzeli na oczy i weszli na drogę prawdy i miłości bliźniego...

  • Bogumił 01.08.2019

    Halmar jestem chyba marnym chrześcijaninem, bo już straciłem wiarę w ich nawrócenie.

  • Halmar 01.08.2019

    Bogumił nie można tracić wiary... Bo co innego nam pozostanie?

  • Bogumił 01.08.2019

    Zgodna, postaram się nabrać więcej optymizmu. Dziękuję za pomoc.

  • Bogumił 01.08.2019

    "Zgoda"

  • betti 01.08.2019

    Nie rozśmieszaj... śpiewam przecież...

  • Halmar 01.08.2019

    A jeszcze o Twoim tekście... Zostawiłam 5, ale wypada skomentować... Historia Inki jest jedną z najbardziej poruszających. Ciekawe, ilu młodych w dzisiejszych czasach zdobyloby się na taki heroizm.. Brawo.

  • Bogumił 01.08.2019

    Nie wiem, boję się, że niewiele by się takich znalazło. Ona już podczas zabaw z rówieśnikami, jak mówili, jako mała dziewczynka zwracała im uwagę, że trzeba kochać Polskę, jako kilkunastolatka złożyła przysięgę w AK, jako sanitariuszka, a później walczyła w antykomunistycznym podziemiu, To komuniści ją tam wpędzili sami, próbując aresztować za przynależność do AK. A później ją zabili. Dziś stare i głupie capy siedzą na portalach, bluźnią na Boga, Ojczyznę, patriotyzm, i jeszcze uważają że są cool. Żenada.

  • Halmar 01.08.2019

    Bogumił teraz niby mamy inne czasy.... Ale jeśli obecnie patriotyzm kojarzy się powszechnie z marszami tzw. Narodowcow, to jest niedobrze... Globalizacja, unia Europejska... To wszystko kit i szit. A młodzi teraz tylko w smartfonach siedzą, pokemonow na ulicach szukają... Nawet by się nie zorientowali, gdyby wybuchła wojna.. Zresztą... Wojna ciągle trwa. Ale taka zawoalowana, ukryta, nawet nie zdajemy sobie do końca sprawy, jak bardzo jesteśmy zniewoleni...

  • Bogumił 01.08.2019

    Halmar dokładnie

  • Misiu M 02.08.2019

    Bogumile-pamięć jest silniejsza od śmierci. 5 !

  • Bogumił 02.08.2019

    Inka to jedna z największych naszych bohaterek. Dziękuję Misiu.

  • Aisak 03.08.2019

    Do odstrzału.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania